Amasya İtimat

Konferans Koltuğu

Konferans koltuğu kavramı ofis mobilyası alanında kullanılmaktadır. İlk etapta herkese çağrıştırdığı gibib konferans salonlarında kullanılan koltuklar için üretilen koltuk çeşitlerine konferans koltuğu denmektedir.

Konferans koltuğu denince bunun içine sinema koltukları ve tiyatro koltukları da girmektedir. Bu alanda imalat yapan firma sayısı ülkemizde sınırlı sayıdadır. Kendine göre özel uzmanlık gerektiren bu koltuk üretiminde uzmanlaşan Bereket Mobilya bir çok firmanın ve kurumun bu konudaki ihtiyaçlarını gidererek öne çıkmıştır.

Konferanslarda, sinema salonlarında ve tiyatro salonlarına kullanılan koltuklar özel olarak tasarlanmaktadır. Çünkü bu gibi organizasyonlara gelen insanlar için keyif almak öncelikli olduğundan üretilen koltukların da buna dikkat edilerek üretiminin yapılması gerekmektedir.

Bu tip etkinlikler için gelen insanlar ortalama 2 saat kadar bir koltukta oturdukları için koltukların diğer koltuklara nazaran daha rahat olması gerekiyor. Bugün herhangi birisi konferans dinlemeye veya sinemaya film izlemeye gittiğinde oturduğu koltukta rahat edemez ise katıldığı bu etkinlikten fazla bir keyif almaz ve bu da haliyle bir memnuniyetsizlik doğurur.

Bunun içindir ki konferans salonları kurulurken ofis mobilyası seçiminde bir çok ayrıntı göz önünde bulundurularak seçim yapılmaktadır. Bunlarda en başta daha önce de değindiğimiz gibi konfor öncelikli olarak gelmektedir. Pek tabii bu tip yerlerde estetik de çok önemlidir. Bu konuda hem duruş olarak hem de kullanılan malzeme bakımından tercih edilen modelin kaliteli olması şarttır.

Bu konuda ülkemizde deneyim sahibi olan ve bir çok konferans salonundan, sinema ve tiyatro salonlarına kadar özel koltuk imalatı yapan Bereket Ofis Mobilyaları tercih ediliyor.

Firma bu konuya çok önem verdiği için sadece bu alanda üretim yaptığı ürünlerini sergilemek için https://konferansinemakoltugu.com/ adresinde site oluşturmuştur.

0 212 565 78 09

Yorum Ekle