Amasya İtimat

KOMŞUDA PİŞİYOR, BİZE DÜŞMÜYOR!…

AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, komşu Erbaa ilçesi Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) kurulması planlanan 10 fabrikanın temel atma törenine katıldı.

6  Mart 2021 Cumartesi günü gerçekleştirilen etkinlikte bir konuşma yapan Yıldırım, bölgeye yapılan yatırımın önemine vurgu yaparak, “Hizmet olunca, işin ucunda yatırım olunca siyaset yok. Hep söylediğim bir şey vardır. Hizmette siyaset olmaz. Bugün Tokat’ta bunu gördüm. Değişik milletvekillerimiz, farklı partilerde. Ama ortak payda aynı. Yatırım, üretim, istihdam. Erbaa’da. Çok güzel bir iş yapılıyor. Tokat’ta, Erbaa’da bu yatırım kararını almaları hakikaten her türlü takdirin. tebliğin üstündedir. Kendilerini sizler adına ülkem adına teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun. Bu yatırımlar tamamlanınca on bin insanımız ekmek yiyecek” şeklinde konuştu.

Yapılan protokol konuşmalarını müteakip  butona basılarak 10 fabrikanın temeli dualarla atıldı. Son Başbakan Yıldırım, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’ü makamında ziyaret ettikten sonra saat 17.00 sularında ilçemiz kenarından geçerek Amasya’da  Helikopter kazasında şehit olan Uzman Çavuş Hakan Gül’ün ailesine taziyede bulundu.

.

Yorum Ekle