Amasya İtimat

  Kocaeli Bungalov

  Hayal edilen doğa resimlerinin gerçeğe dönüşmüş hali olan Kocaeli bungalov evler yemyeşil bir alanın ortasında yer alır. Bisiklet sürme, binicilik, derede olta balıkçılığı, zipline, at binme gibi aktivitelerin olması bungalov evleri daha cazip hale getirir. Kahvaltı dahil konaklama imkanının bulunduğu evler dört mevsim boyunca kesintisiz hizmet verir. Tatilde insan yoğunluğundan uzakta olmak isteyenler için iyi bir fırsat sunan bungalovlar orman manzaralı jakuzi, kişiye özel bahçe, projeksiyonda film keyfi, bahçe şöminesi gibi özelliklere sahiptir. Misafirlere ait yaşam alanlarında konaklama sağlayan bu evler ormanlık alanın merkezinde konforlu bir tatil olanağı sunar. Dileyen herkes bu imkanlardan istediği zaman yararlanabilir.

  Kocaeli Bungalov Evleri

  Meşe ağaçlarının arasına yerleştirilmiş olan Kocaeli bungalov evleri kendine özgü bahçe yapısı ve restoran alanı ile misafirlerin hoş vakit geçirmelerini sağlar. Bazı evlerde bulunan ısıtmalı havuzlar kış soğuk günlerinde bile havuza girmeyi mümkün hale getirir. Müstakil olan havuzlar evi kiralayan kişiler tarafından rahatça kullanılabilir. Doğa manzarasına açılan Fransız pencereler ve evin içini sıcacık tutan şömine evlere daha doğal bir hava kazandırır. Evlerin modern ve ahşap temasıyla uyumlu dekore edilmesi konaklayan kişilerin ilgisini çeker. Kahvaltıda doğal köy kahvaltısının bulunması ve kahvaltının kuş sesleri eşliğinde açık havada sunulması misafirlerin hizmetten son derece memnun kalmasını sağlar. Ormanın tertemiz havasını hissedebilen kişiler rengarenk kır çiçekleri ile unutulmaz fotoğraflar çektirebilirler.

  Kocaeli Bungalov Evleri ve Otelleri

  Harika bir iklimi bulunan Kocaeli bungalov evleri ile bu iklimi değerlendirmek isteyenlere cazip bir konaklama imkanı tanır. Sakin bir tatil isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen bu evler son dönemlerde daha da popüler hale gelmiştir. Kış ve yaz sezonuna özel farklı sosyal olanakların olduğu bölge her yaş aralığına hitap eder. Dağ evi konsepti ile hazırlanan bungalovlar günlük ya da haftalık çok uygun fiyatlarla kiralanabilir. Evde yer alan tüm eşyalar konaklama fiyatlarına dahildir ve bu süre boyunca rahatça kullanılabilir. Kışa uygun hazırlanan bungalov evlerde doğa içerisinde farklı konseptlere rastlamak ve şömine keyfi yapmak mümkündür.

  Yorum Ekle