KIRIKHAN SPORDA ZAFER UYSAL DÖNEMİ

KIRIKHAN SPOR’DA ZAFER UYSAL DÖNEMİ


Taşova’mızın yetiştirdiği ve değişik 15 ayrı takımın formasını giyerek “Futbolun Evliya Çelebisi  unvanını alan ve bu sena başında futbolu bırakma kararı ile birlikte futbola antrenör olarak hizmet etme kararı alan Zafer Uysal   Spor Toto 3.lig 1. grupta mücadele eden Hatay Kırıkhan Spor’un ligin son 8 haftasında ki mücadelede  takımın başında teknik sorumlu olarak bulunacak.”


Kırıkhanspor’da alınan başarısız sonuçların faturası Teknik direktör Mustafa Aksu’yu kesilerek görevine son verildi.Şubat ayının ilk haftasında takımın başına getirilen ancak bir türlü istenilen sonuçlara alınamayan Kırıkhanspor’da dün Elazığ belediyespor deplasmanında alınan 3-1′lik mağlubiyetin ardından bugün toplanan Yönetim Kurulu Mustafa Aksu’nun görevine son verdi.


Konuyla ilgili açıklamada bulunan yetkililer “Takımdaki kötü gidişata son veremeyen hocamız Mustafa Aksu’ya yönetim kurulu kararı ile görevine son verildiğini bildirdik. Sezon bitene kadar  Zafer Uysal ile yola devam etme kararı almış bulunuyoruz.” dendi.


 


 

Yorum Ekle