KAYMAKAMLIK KUPASINDA MUTLU SON

 

Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen kurumlar arası futsal turnuvası 3 Mayıs Cuma günü sona erdi.

Kurumlar arası futbol turnuvası 15 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 18.00’de Kaymakamlık ve İlçe Tarım arasında oynanan maçla başlamıştı.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce koordine edilen ve 13 takım  arasında grup maçları ile başlayıp, çeyrek final ve yarı final ile devam eden maçlar sonucunda; finale çıkan Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulu  ve Adliyespor maçını 4-1 kazanan Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulu birinci, Adliyespor ise ikinci oldu. Üçüncülük-dördüncülük maçında ise, Taşova Çok Programlı Lisesi’nin maça çıkmaması sonucu, komite tarafından hükmen galip ilan edilen Gençlikspor turnuvada üçüncü oldu.

Turnuvada dereceye giren takımlara kupalarını, maçın hakemi ve sağlık personeline ise plaketlerini  takdim eden Kaymakam Okan Yenidünya;

“Sosyal ve sportif aktiviteleri canlandırmak, halk ve kamu görevlileri arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla düzenlediğimiz futbol turnuvasında amacımıza ulaşarak hep birlikte hoşça vakit geçirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Ekle