KAYMAKAMIMIZ İBRAHİM HALİL ŞİVGAN 2011 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

 

KAYMAKAMIMIZ İBRAHİM HALİL ŞİVGAN 2011 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Kaymakamımız Sayın İbrahim Halil Şivgan, 13/01/2012 günü saat 15:00’te Taşova Müftülüğü Toplantı Salonu’nda “2011 Yılı Değerlendirme Toplantısı” yaptı.

Toplantıya, İlçe ve belde belediye başkanları, daire amirleri, okul ve kurum müdürleri katıldı.

Kaymakamımız bütün katılımcılara hoş geldiniz diyerek ve toplantının amacını açıklayarak toplantıyı başlattı. Kaymakamımız Sayın Şivgan: “2011 Yılından çok memnunum. Bizim için vatandaşın memnuniyeti bizim de memnuniyetimizdir. Onlar bizden memnunsa biz de onlardan memnunuz. Kurumlarımızın hemen hemen tamamında gerek fiziki gerekse düşünce bazında çok güzel gelişmeler yaşandı. Kurumlarımız çok daha temiz, çalışanları da çok daha titiz. Herkese teşekkür ediyorum, özellikle Milli Eğitim teşkilatına çok teşekkür ediyorum. Yarınlar İçin Okulların Renovasyonu projemize büyük destek verdiler. İdareci, öğretmen ve yardımcı personellerimiz canla başla çalıştılar. Yine bu projemize ilçe ve belde belediye başkanları da zor maliyetli şartlar altında büyük maddi ve manevi yardım ettiler. İlçe ve belde belediye başkanlarımıza ve çalışanlarına da çok teşekkür ediyorum. 2012 yılının Temmuz ayında gitmem söz konusu… Bu çalıştığımız süre içerisinde ben sizlerden çok memnunum. Bütün daire amirleriyle arkadaş gibi olduk.” dedi.

Kaymakamımız Sayın Şivgan, “Liderlik” konusu üzerinde açıklamalarda bulundu. Her zaman liderlik vasıflarımızı geliştirmemiz lazım, arkasından kitleleri sürükleyen insanlar olmamız lazım.” dedikten sonra Taşova’da kurumlar arasında bilişim ve teknolojiye olan ilgisizliği dile getirdi. “Yaptığınız her çalışmayı, her hizmeti bir CD yaparak bizlere ulaştırın, biz yaptığınız bu çalışmaları sitemizden değerli halkımızla paylaşalım. Bilişim dünyasının nimetlerinden doyasıya yararlanın…”dedi.

Kaymakamımız Sayın İbrahim Halil Şivgan 2012 yılının da başarılarla dolu, huzurlu ve mutlu geçmesi dilek ve temennisiyle toplantıya son verdi.

Yorum Ekle