Amasya İtimat

Kaymakam Kurnaz ve Genel Sekreter Aykutlu Yol Çalışmalarını İnceledi

 

Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz, ilçemize bağlı DestekŞeyhli grup yolu yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

 

İl Özel İdare Genel Sekreteri A.Faruk Aykutlu ile birlikte yol yapım çalışmalarını inceleyen ve Amasya İl Özel İdaresi Yol Şube Müdürü Ali Özel ile Taşova Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Bünyamin Şahin’den yol yapım çalışmaları hakkında bilgiler alan Kaymakam Kurnaz “ 2015 yılında Amasya İl Özel İdaresince proje kapsamına alınan ve 2015 yılı Haziran ayında yapımına başlanan ilçemiz Destek-Şeyhli grup yolunun figüre serme işlemi bitme aşamasına gelmiştir.

 

Devlet olarak ilçemizin en uzak köyüne dahi rahatlıkla ulaşılabilmesi ve köydeki vatandaşlarımızın ise  ilçemizin tüm imkânlarından yararlanabilmesi için mevcut  olan yolun daha kullanılabilir hale getirilmesi amacıyla çalışmalarımız  imkanlar dahilinde devam etmektedir.

 

Bu amaç doğrultusunda yapımı süren grup yolu; Şeyhli, Alçakbel, Kavaloluğu ve Korubaşı köylerimizi Destek köyü üzerinden Taşova ilçemize bağlayan, son derece önemli ve aktif bir güzergahtır. Bu gibi yollarımızın en iyi hale getirilmesi için çalışma ve hizmetlerimiz devam edecektir “ dedi.

 

© 2015 Microsoft Koşullar Gizlilik ve tanımlama bilgileri Geliştiriciler Türkçe

 

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.