Kaymakam Kudret Kurnaz Atatürk Ortaokulu’nda Toplantı yaptı

 

İlçemiz Kaymakamı Kudret Kurnaz 15 Aralık 2016 Perşembe günü her Perşembe günü ayrı okulda yapılan Eğitim Toplantıları kapsamında ilçemiz Atatürk Okulunda Öğretmenlerle ve Okul Aile Birliği ile bir toplantı yaptı.

Toplantıya, Kaymakam Kudret Kurnaz ile birlikte, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, şube müdürleri, Okul Aile Birliği Başkanı Ali Rıza Ağış, müdür yardımcıları ve öğretmenler katıldı.

Toplantıda Kaymakam Kudret Kurnaz bu tarz toplantıları bütün okullarda yapacağını ve bu toplantılarda kendisinin konuşmayacağını dile getirerek, “Sizler konuşacaksınız, biz ise sadece sizlerin sıkıntılarını ve önerilerini dinleyeceğiz” dedi.

Daha sonra Okul Müdürü Saffet Bol, okul çevre düzenlemesi ve okul faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Okul Aile Birliği Başkanı Ali Rıza Ağış, okulun masa ve sandalyelerini değiştirmekle ilgili projelerini anlattı, projeler arasında bir çekiliş düşündüklerini ve bu çekiliş arasında koltuk takımı, televizyon gibi hediyelerinde olacağını belirtti.

Toplantı, öğretmenlerin sorularının cevaplanmasından sonra son buldu.

kudret-kurnaz-3 kudret-kurnaz-4 kudret-kurnaz-5 kudret-kurnaz-6 kudret-kurnaz-9 kudret-kurnaz-13 kudret-kurnaz-16 kudret-kurnaz-24 kudret-kurnaz-28 kudret-kurnaz-31 kudret-kurnaz-33 kudret-kurnaz-34

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberTaşova Belediyesi kışa hazır
Sonraki haberİLÇEMİZDEKİ STK’ların BASIN AÇIKLAMASI BUGÜN
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581