KAYMAKAM ÇELİK, İLDE 4 KURUMU ZİYARET ETTİ

İlçemiz Kaymakamı Mustafa Berk Çelik, 5 Haziran 2020 Cuma Cuma günkü programını Amasya’ya ayırdı. Beraberindeki İl Genel Meclisi üyeleri ile saat 11.00’de ziyaretlere önce Karayolları 72. Şube şefi Nur Atik’i makamında ziyaret ederek başladı.

Ziyaret sırasında Karayolları tarafından ilimiz genelinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi paylaşımı gerçekleştirilerek ilçemiz özelinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaymakam Çelik ve beraberindeki heyet, 2. olarak Devlet Su İşleri 73.Şube Müdürü Turgut Yorulmaz’ı makamında ziyaret ederek devam etti.

Ziyaret sırasında DSİ tarafından ilimiz genelinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi paylaşımı gerçekleştirilerek ilçemiz özelinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaymakam Çelik ve beraberindeki heyet, 3. olarak Gençlik ve Spor İl Müdürü Kadir Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ilimiz genelinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi paylaşımı gerçekleştirilerek ilçemiz özelinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaymakam Çelik ve beraberindeki heyet, 4. ve son ziyaretini ise İl Kültür ve Turizm Müdürü Bilal Eken’i makamında ziyaret ederek tamamladı..

Ziyaret sırasında Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından ilimiz genelinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi paylaşımı gerçekleştirilerek ilçemiz özelinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaymakam Çelik’e her 4 ziyaretleri  esnasında İl Genel Meclis Üyeleri: Deniz Sümer, Ahmet Öz ve Duran Yeter eşlik ettiler.

 

Yorum Ekle