“Kadın Eli Değmeden Olmaz” Mülkbükülü kadınlar, İL TARIM VE KOSGEB’i Ziyaret etti

17 Kasım 2017 Cuma günü Taşova Yerel  Eylem Gurubu Derneği YEG öncülüğünde, Mülkbükü Köyü Muhtarı Muhtarı Mustafa Özcan ve ağırlıklı olarak Mülkbükü köyünden oluşan  girişimci bayanlarımız kadınları temsilen kadın girişimci heyetle, Gıda Tarım ve Hayvancılık  İl Müdürü  Lokman Gültekin ve KOSGEB Müdürü Bayram Ali KUKUŞ’u ziyaret ettiler.

Saat 15.00’de Gültekin’i makamında ziyaret eden Mülkbükülü bayan girişimcilerin heyecanı ve şevkleri yüzlerinden okunuyordu. Sordukları sorularla Gültekin’i adeta terleten girişimciler isteklerini ilettiler.  YEG Derneği Başkanı Kadir Aydoğan Projeleri anlattı. Birinci elden, yerinde, ufuk açıcı, verimli bir ziyaret oldu. .

Daha sonra KOSGEB Müdürü Kukuş’u makamında ziyaret eden heyetteki bayanların istekliliği Kukuş’u memnun etti. Kukuş, Pazarlama dahil her konuda yardımcı olacağını gerekirse Mülkbükü köyünde eğitim vereceğini söyledi.

YEG Başkanı Aydoğan, her iki ziyaretin çok verimli olduğunu ifade ederek,  Gültekin ve Kukuş’a gönülden teşekkürler ediyoruz dedi.

Yorum Ekle