Amasya İtimat

İYİ PARTİ ADAY ADAYLARI PAZAR YERİ VE ESNAFI GEZDİ

Haber: Cesarettin Tuzla

İYİ Parti İlçe Teşkilatı  Amasya milletvekili aday adayları ile beraber 30 Mart  2023 Perşembe günü Pazar yeri esnafını  ve vatandaşları  ziyaret etti. Sohbet eşliğinde geçen ziyarette bazı esnaflar ve Pazar yerine gelen vatandaşlar çok sıkıntı çektiklerini söyledi.

Milletvekili aday adayları İbrahim Mermer, Hikmet Ruşen Menekşe, Mehmet Kip ve Turan Gürdoğan  pazar yeri  ziyaretlerinde; Pazarcı esnafının ve vatandaşların  dertlerini dinlerken, Millet vekili aday adayı olarak İyi Partiye destek istediler. Her tezgâhın başında pazarcı esnafı ve alışveriş yapanların ekonomik sıkıntılarını dinleyen İYİ Parti  milletvekili aday adayları, “Aday adayları tanıtım ziyaretlerimiz kapsamında pazarcı esnaflarımızla kucaklaşmak, sorunlarını dinlemek “Soğuk beton zemin üzerinde satmak için getirdiği üç beş kilo ürününü saatlerce başını bekleyen hanım kardeşlerimizin, bir çuval soğanı pazara getirerek satmaya çalışan çiftçi kardeşlerimizin sorununu;  “Devlet Köye Geri Dönecek, Üreticinin Yüzü Gülecek “ Proje sloganı ile  bu sorunlar çözülecek Biz  halkın içinden biriyiz. Her karşılaştığımız esnaf  ve alışverişe gelen vatandaşlarımız, kardeşlerimiz bizi bağrına bastı, bundan mutluluk duyduk. Pazar yerinin durumu ortadadır.  Sizler için hazırladığımız projelerimizle esnafımızın da, müşterisinin de yüzü  gülecektir.” Dediler.

İYİ Parti ilçe Başkanı Salih Aşçı; Halkımızın İYİ Parti Genel Başkanımız  Meral Akşener’i umut olarak gördüğünü belirterek  “İYİ Parti  memleketin çıkış noktası olduğunu dile getirdi; ” Genel Başkanımız Meral Akşener’e büyük teveccüh var, Pazar yerinde  karşılaştığımız hanım kardeşlerimiz, ablalarımız, annelerimiz  Allah’ın izniyle ve  halkımızın teveccühü ile İYİ Parti TBMM’de çoğunluğu sağlayacaktır. Bu bizleri ve aday adaylarımızı çok mutlu etti.  İYİ Partinin sandıkta oy patlaması  yapacağının göstergesidir.  14 Mayıs  sonrası İYİ’likcilerin güneşi doğacak, Her şey daha İYİ olacak“ dedi.

Yorum Ekle