İŞADAMI MEHMET SARI , GÖNLÜM HEP TAŞOVA’DA

 

            Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Ömer Sarı için,Oğlu İşadamı Mehmet Sarı tarafından yemekli Mevlid-i Şerif programı düzenledi.

            22 Mart 2013 Cuma günü Uluköy Merkez Camii’nde namaz öncesi okutulan Melid-i Şerif’ten sonra Uluköy Belediye Düğün salonu ve parkında  hazırlanan 700 kişilik  yemeğe, Emniyet Müdürü Hüray Sancı,Erbaa Devlet Hastanesi Başhekimi  Dr.H. Evren Eren ,Merzifon MHP  İlçe Başkanı Fatih Aydın ve yönetimi , İl Genel meclisi üyesi Gönül hayati Özkan, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Bünyamin Şahin ,Özel İdare Müdürü Muzaffer Saykal,Nüfus  Müdürü  Vahap Yılmaz, Mal Müdürü Bahri İlhan,  Ziraat Odası Başkanı Hasan Dikmen,daire amirleri, İşadamları,sivil toplum  kuruluş temsilcileri,çevre köylerden ve  ilçemizden çok sayıda insan katıldı.

          Yemekten sonra bir konuşma yapan MS Grup Yönetim Kurulu Başkanı  Mehmet Sarı;”Rahmetli babam Ömer Sarı’nın vefatının  sene-i devri nedeniyle   hazırladığımız yemekli, Melid-i Şerif  programına  uzaktan ve yakından gelen dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. İş yerimiz her ne kadar İstanbul’da olsa da ,gönlümüz hep Taşova’da ,Amasya ‘da ve doğum yerim Uluköy’de .Allah rızası için hazırladığımız bu mevlid-i şerif programı akrabalarımla ve dostlarımızla bir araya gelmemize vesile oldu.Allah kabul etsin.İlçemi çok seviyorum. Burada D-100 karayolu  üzerinde 2014 yılının ortalarına doğru bir tesis açmayı düşünüyoruz. İşlemlerin tamamlanması ile  çalışmalara başlayacağız. Açacağımız işyerinin tüm ihtiyaçları Taşova esnafından sağlanacağı için esnafımıza da katkıda bulunmuş olacağız.” dedi.

Yorum Ekle