İmam Hatip Lisesinden Üniversitede Okuyan Mezun Öğrencilerine Yemekli Buluşma

İmam Hatip Lisesinden Üniversitede Okuyan Mezun Öğrencilerine Yemekli Buluşma

İlçemiz Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi, 02/02/2017 günü, Üniversitede halihazırda okumakta olan mezun öğrencilerine yemek verdi.

Yuvasından ayrılmış ve yurdun dört bir yanında üniversite hayatı yaşayan öğrencilerini bir yemekli programda buluşturmayı, kaynaştırmayı, imam hatip kardeşliğini devam ettirmeyi, onlara moral vermeyi amaç edinen bu Vuslat Programını ilçemizin bir restoranında gerçekleştirdi.

Programın organizatörü ve konuşmacısı Kemal Vehbi Onay bu etkinliğin gayesini kısaca açıkladıktan sonra, “Gençler sizleri çok seviyoruz. Bizim için çok değerlisiniz” dedi.

Açılış konuşmasından sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, Belediye Başkanı Bayram Öztürk ve Okul Müdürü Ali Öker birer konuşma yaptılar ve onlara moral verdiler. Okul Müdürü Ali Öker konuşmasında, Size teşekkür ediyoruz gençler, bu karda kışta soğukta, Taşova’nın ücra köylerinden, Erbaa’nın ve Vezirköprü’nün şu anda aklımıza gelmeyen başka il ve ilçelerin köylerinden geldiniz. Çok teşekkür ediyoruz. Siz bizim dışarıdaki temsilcimizsiniz, bizi, okulumuzu temsil ediyorsunuz, o yüzden dikkat etmelisiniz, dedi ve her zaman onlarla beraber olduklarını, onların sorunlarının kendi sorunları olduğunu dile getirdiler.

Daha sonra öğrenciler sırasıyla ayağa kalkarak kendilerini tanıttılar, bu vuslat programıyla ilgili düşüncelerini ve teşekkürlerini dile getirdiler.

Yemek sonrası imam hatipli üniversiteli öğrenciler aralarında sohbet ettiler, eski günlerini yad ettiler ve topluca hatıra resimlerinin çekilmesinden sonra herkes kendi köyüne gitmek üzere ayrıldılar.

Bu buluşma programına, Taşova Belediyesi’nden Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan, Sosyal ve Kültür İşleri Müdürü Ömer Sayar; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, Şube Müdürü Hamit Yıldırım; İmam Hatip Platformu üyeleri Hasan Aytaş, Yusuf Aydın ve okul yöneticileri katıldılar.

 

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberYILIN 3. UMRE KAFİLESİ
Sonraki haberTekke Köyü Derneğinden Taşova Hentbol’a Tam Destek
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.