İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin Kitapları Evlerine Teslim

Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin Kitapları Köylerine Kadar Götürülerek Teslim Edildi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uzaktan eğitim alan öğrencilere, beraberinde Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Acar, Şehit Bekir Özdemir İmam Hatip Anadolu Lisesi Müdürü Kemal Vehbi Onay ve bazı öğretmenlerle birlikte köylerde ikamet eden İmam Hatip Lisesi öğrencilerine kitaplarını verdi.

“Öğrencilerimiz bize gelemeyince biz öğrencilerimize gelmek istedik.” diyen Tümer, şunları dile getirdi: “Okullarımız koronavirüs (Kovid-19) nedeni ile uzaktan eğitime devam etmektedirler. Köylerde yaşayan öğrencilerimizin bir kısmının ücretsiz verilen ders kitaplarını alamadıklarını tespit ettik. Oluşturduğumuz bir ekiple bu öğrencilerimizin kitaplarını evlerine teslim ettik.Yaptığımız çalışmaların amacı öğrencilerimizin eğitim öğretim psikolojisinden uzaklaşmaması ve uzaktan da olsa eğitimlerinden ayrı kalmamalarıdır. İnşallah bu zor dönemi, belirtilen kurallara uyarak birlikte atlatıp çok özlediğimiz öğrencilerimiz ile birlikte olacağız.” Kitaplarını alan öğrenciler öğretmenlerine teşekkür etti.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberKUPAYA ERKEN VEDA…
Sonraki haberMERHAMET NEDİR ?
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581