İmam Hatip Lisesi Grekoromen Güreş Dalında İl Birincisi

İmam Hatip Lisesi Grekoromen Güreş Dalında İl Birincisi

Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi güreş takımı 24/10/2019 tarihinde Amasya Merkez Kapalı Spor Salonunda yapılan İmam Hatip Liseleri arası güreş müsabakalarında büyük başarı göstererek 10 birincilik, 7 ikincilik, 1 üçüncülükle bölge finaline katılmayı hak etti.

18-22 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara’da yapılacak bölge elemelerine il birincisi olan öğrencilerimiz okulumuzu ve Amasya’yı temsil edeceklerdir.

Müsabakalara hazırlayan Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ömer HANCI:

“Öğrencilerimiz güzel performans sergilediler. Bunda öğrencilerin vakit sınırlaması olmadan okulun özel yerlerinde fedakarca çalışmalarının da etkisi var. Bizlere bu konularda yardımcı olan Okul Müdürümüz Kemal Vehbi ONAY´a teşekkür ediyorum. Bize başarılarıyla mutluluk sağlayan öğrencilerimize de çok teşekkür ediyorum.

Birinciler, ilimizi temsilen daha sonra açıklanacak olan illerde yapılacak grup elemelerine katılacaklardır. Şimdiden kendilerine başarılar diliyorum. Sıkı çalışmalarını devam ettirmeliler.” dedi.

Öğrencilerin başarı sevincini paylaşan Okul Müdürü Kemal Vehbi ONAY da:

“Bize yarışmalarda bu sevinci yaşatan öğrencilerimize ve onları mesai kavramı olmadan çalıştıran değerli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ömer HANCI Bey´e teşekkür ederim. Bizleri mutlu eden başarıyla döndüler. Şimdiden ilerde yapılacak olan yarışmalarda da başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberADEF TAŞOVA’yı AMASYA GÜNLERİNE DAVET ETTİ
Sonraki haberALMANYA’da VEFAT ETTİ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581