İLÇEMİZDE SAADET RÜZGARI ESTİ

7 Haziran 2015 seçimlerine “Milli İttifak” sloganı ile Saadet Partisi amblemi ile giren Büyük Birlik Partisi ve Saadet partisi milletvekili adayları ve Amasya il teşkilatı yöneticileri 14 Mayıs 2015 Perşembe günü ilçemizi ziyaret ettiler.

Saat 09.45’de ilçemize gelen Saadet Partisi milletvekili adayları: Hasan Arslan , Levent Şenol ile SP ve BBP İl ve Merzifon SP ve BBP İlçe yöneticilerine, SP İlçe Başkanı Adem Özdemir eşlik ettiler.

19.00 sıralarında gazetemizi de ziyaret eden Saadet Partisi heyeti, gazetemiz muhabiri ve sitemiz editörü Ahmet Günaydın ile bir süre görüştüler. Milletvekili adayı Hasan Arslan gazetemize bir açıklama yaptı: “Birlikten Kuvvet doğar. Biz ana gövdeden ayrılan Hakk’ı hakim kılmak isteyen 21. yüzyılın alperenleriyiz. 2001 yılında ülkedeki siyasi atmosferi görerek ana gövdeden kopan ve dış güçlerce kurulan Ak Partiye gitmeyen dürüst ve Büyük Türkiye idealini samimiyetle savunan Saadet Partisi ile birlikte sizlere tertemiz ellerimizi uzatıyoruz. Gelin bu elleri boş çevirmeyin. Çarşı-pazar, cadde-sokak gezdiğimiz Taşova’da gördüğümüz ilgiden çok memnunuz. Seçimlerin aziz milletimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi

Saadet Partisi adayları ve heyeti, SP İlçe teşkilatında verilen akşam yemeğinin ardından ilçemizden ayrıldı.

IMAG0930

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.