İLÇEMİZDE CHP 7 AYDA 7 BÖLGE SLOGANI İLE SEÇİM STARTINI VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Taşova kadın kolları 2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için 7 Ayda 7 bölge sloganı ile yola çıkıyor.

İlkini Taşova Kadın kolları üyelerini bilgilendirme toplantısını 15 Ocak 2013 Salı günü Kadın kolları Başkan Yardımcısı Sabiha Torun başkanlığında gerçekleştirdi. Torun “ 2014 Yerel seçimlerde yapılacak çalışmaları açıklarken ,”Yerel seçimlere girerken gidilmedik yer çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda yürümekten onur duyan Cumhuriyet Halk Partisi’nin tüm il kadın kolları,ilçe kadın kollarının başkanları ve kadın kollarımız ile birlikte tek ses,tek yürek oluyoruz.Yaşadığımız tüm olumsuzluklara karşı umudu inancı ve güveni örgütlemek birinci görevimizdir.”dedi.

Daha mutlu daha huzurlu bir hayat “Sol açık yola çık Haydi kadınlar Barış-Bolluk-Bereket için siyasete” sözleri ile konuşmasını tamamladı.

İlçe Başkanı Ömer Özalp CHP Genel Merkezinin stratejisi hakkında bilgi verirken ,Türkiye genelinde ve ilçemizde 2014 yerel seçimlerinin farklı olacağı vurguladı. Özalp 18 Ocak 2013 günü tekrar bir toplantı yapılacağını bu toplantıda detaylı bilgilerin aktarılacağını açıkladı.

Yorum Ekle