İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DEĞERLENDİRMESİ

Amasya Milli Eğitim Müdürü Güneş’in Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirmesi

Amasya Milli Eğitim Müdürü Dr.Hüseyin Güneş sona eren 2013-2014 eğitim öğretim yılını değerlendirdi.

Taşova ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde bir değerlendirme toplantısı yapan Milli Eğitim Müdürü Güneş “Taşova İmam Hatip lisesinde bulunan meslek dersleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri ile bir araya gelerek 2013-2014 yılının değerlendirmesini yaparak görüş alışverişinde bulunduk.

Sona eren 2013-2014 Eğitim Öğrenim yılını biz birkaç yönü ile ele alıyoruz. Öğrencilerimiz açısından ele aldığımızda yorucu bir dönem geçirdiler ve bundan dolayı da çocuklarımızın iyi bir tatil geçirmelerini arzu ediyoruz. Çocuklarımızın başarılı veya başarısız diye bir değerlendirme yapılmasını istemiyoruz. Her çocuk kendi çapında başarılıdır onun başarılı yönünü değerlendirmek gerekir.

Öğretmen arkadaşlarımız da önemli bir performans göstererek 2013 -2014 Eğitim Öğretim yılı boyunca yorgunluk dönemi geçirdiler. Arkadaşlarımıza  aileleri ile birlikte güzel bir tatil geçirmelerini öneriyoruz.

Velilerimiz açısından baktığımızda ise çocuklarımıza yeniden bir okul hayatı yaşıyormuş gibi bir programla değil onları sevindirecek heyecanlandıracak sonraki yılda performansını artıracak sosyal, sportif, kültürel faaliyetlerde çocuklarını değerlendirsinler.

Tatilde kitap okumalarını teşvik etsinler yardımcı olsunlar. Zihin yorgunluğunu en çok ortadan kaldıracak sosyal sportif faaliyetler ve kitap okumadır. Önümüzdeki 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında Taşova’da yeni bir İmam Hatip Lisesi yapımına başlanacak bu düşüncelerle tüm Eğitim camiasına huzurlu bir tatil diliyorum” dedi.

Daha sonra  İmam Hatip Ortaokulunun bağımsız müdürlük çatısı altında Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinden ayrılmasının faydalı olacağı görüşü benimsendi ve şimdilik geçici olarak Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyon binası etüt katında ayrı ortamda eğitim öğretime hazırlanması kararı alındı.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberCANIMIN İÇİ
Sonraki haberÖMER GÜNDOĞDU’YU KAYBETTİK
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.