Amasya İtimat

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ NECATİ AKKURT ANADOLU LİSESİNDE


İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ NECATİ AKKURT ANADOLU LİSESİ’NDE ÖĞRETMENLERLE TOPLANTI YAPTI

Bir dizi Anadolu Liseleri ziyaretleri ve öğretmen bilgilendirmeleri çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, 11 Ocak 2012 Çarşamba günü saat 16:00’da Taşova Anadolu Lisesi öğretmenler odasında öğretmenler toplantısı düzenledi.

Toplantının gündem maddelerini okuyarak toplantıyı başlatan Sayın Akkurt, gündem maddeleri üzerinde örnekli açıklamalarda bulundu.

Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinin 19. ve ilgili maddelerinin açıklanması, sınıf geçme, zümre toplantıları, deneme sınavları, yetiştirme hazırlık kursları, devamsızlık uygulamaları, Avrupa Birliği projeleri, sosyal ve kültürel etkinlikler… vb hakkında detaylı ve örneklemeli açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüze, Anadolu Lisesi öğretmen ve yöneticileri de düşüncelerini söyleyerek eşlik ettiler.

Daha sonra son madde olan Taşova Anadolu Lisesi’nin yıllara göre akademik başarısı üzerine açıklamalarda bulunmak üzere Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge görevlisi Mustafa Örgüt söz aldı. Bu arada yine okul yönetici ve öğretmenleri söz alarak okulun akademik başarısı üzerine görüşlerini sundular.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy, bazı gündem maddeleri üzerinde açıklayıcı görüşler sundu.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kadir Aydoğan, Ar-Ge görevlileri Hasan Yaldır, Ahmet Özkan da katıldılar.

Toplantı saat 18:00’de katılımcıların vedalaşmasıyla sona erdi. Konuklar Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunda Kaymakamımız Sayın İbrahim Halil Şivgan başkanlığında yapılan yemekli toplantıya bir süre eşlik ettiler. Karşılıklı görüş alışverişinin sonunda Kaymakamımız İbrahim Halil Şivgan, İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt ve beraberindeki heyeti pansiyon bahçesinden uğurladı.


Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.