İl GENEL MECLİSİ TOPLANTISI ALPASLAN KÖYÜNDE YAPILDI

I

Amasya İl Genel Meclisinin 2016 Kasım ayı  toplantısı 9 Kasım 2016  Çarşamba günü Alpaslan köyünde tüm meclis üyelerinin katılımı ile Mustafa Çittır başkanlığında gerçekleştirildi.

 

İlçe merkezlerinde yapılan İl Genel Meclisi  toplantıları bir ilk olarak ilçemize bağlı Alpaslan Köyü muhtarlığında  yapıldı.

9 Kasım   Çarşamba günü Saat 1700’de  İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çittır başkanlığında yapılan toplantıya; Kaymakam Kudret Kurnaz, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, İl Genel Meclisi üyeleri ve köy muhtarı Mehmet Celep katıldı.

Başkan Çittır: Kasım ayı içerisindeki toplantılarımı birisi Taşova’da yapılacaktı. İlimizde Müzesi  olan , tarihi değerleri yerinde görmek, müze ile ilgili  yapılacak çalışmaları görüşmek üzere burada toplandık.  Alpaslan köyü şirin, planlı programlı  , örnek bir köyümüz. Köy muhtarlığında düzenlediğimiz toplantı değişik bir ortamda gerçekleşti. Bu toplantının hayırlı olmasını dile getirdi. Kasım ayı toplantılarımızda  ağırlıklı olarak  bütçe görüşmesi olacaktır. 2017 yılı bütçemiz 59.500.000 TL civarında olmasını beklemekteyiz.

Başkan Çıttır, ” Toplantıda birlik ve beraberlik içerisinde aldığımız kararlar vatandaşlarımıza hizmet olarak dönmektedir. Toplantımızın ülkemize ve Amasya’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Köy muhtarlığı önünde çekilen fotoğraf ile toplantı sona erdi._mg_8336 il-genel-meclisi-toplantisi-gerceklesti1

Yorum Ekle