Amasya İtimat

İL BAŞKANI AKGÜL: “MESELE MEMLEKET MESELESİ”

Haber. Serdoğan Sıvacı
1 Aralık 2023 Cuma günü Yeni Mahalle Cumhuriyet Parkı’nda, Taşova Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) teşkilatı, Milliyetçi ülkücü hareketin değerli emektarları, ülküdaşları için “Vefa” toplantısı düzenledi. Toplantıya önceki dönem ilçe başkanları ve partiye emek vermiş ve davaya sahip çıkan ülkücüler katıldı.
“DAVAMIZDA BİRLİK İÇİNDE OLMAK GÜÇ VERİYOR”
Amasya MHP İl Başkanı Mustafa Akgül’ün de katıldığı “Vefa” toplantısında ilk söz, Taşova MHP İlçe Başkanı Volkan Önal’ındı. Başkan Önal, “Geçmişten geleceğe yürümüş olduğumuz bu kutlu yolda, sizlerle bir ve beraber olmaktan kıvanç duyuyorum. Davamızda birlik içinde olmak güç veriyor. Sizlerle beraber olduğumuz için şeref ve onur duyuyorum. Ne mutlu Türk’üm diyene” ifadelerini kullandı.
“MESELE MEMLEKET MESELESİ”
Amasya MHP İl Başkanı Mustafa Akgül ise “Mesele memleket meselesi. Gelene sarılacağız gelmeyene biz gidip sarılacağız. MHP siyaseti vatana millete hizmet etmek gayesi içindedir. Biz 7 ilçeye de talibiz. Samimiyetle gönül seferberliğinin başlatılması lazım. Yeter ki vatana hizmeti biz şiar edinelim. Kapı çalındıysa karşılık vereceksin. En önemli meselemiz istihdam. Bunu geliştirmemiz lazım” .

Yorum Ekle