İÇKİLİ MEKANLARLA İLGİLİ KOMİSYON KURULDU

İlçemizde 17 Kasım 2017 Cuma günü sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri ile gençlik ve kadın kolları ve merkez mahalle muhtarlarının katıldığı bir toplantı yapıldı.

“Taşova’da içkili mekanlarla ilgili sıkıntıların nasıl giderileceği” konusunda yapılan toplantı Öğretmenevi yemekhanesinde saat 19.30’da başladı. toplantıya yaklaşık 60 STK, siyasi parti, muhtar ve kuruluş katıldı.

Taşova Sivil İnisiyatifi adı altında düzenlenen Toplantıda kadın çalıştıran bu tür mekanların verdiği rahatsızlıklar, konuşmacılar tarafından dile getirilerek ne gibi tedbirlerin alınması ele alındı.

Konu ile ilgili bir komite kurulması benimsenerek 11 kişilik bir komisyon oluşturulmasına karar verildi. Komisyon şu isimlerden oluşuyor: Adem Özdemir Saadet Partisi ilçe Başkanı, Aslan Berber Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanı, Ömer Özalp Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı, Tekin Sobacı Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe Başkanı, Gülnur Kara Yeşilırmak mahallesi Muhtarı, Dilek Akgül Adalet ve Kalkınma Partisi Kadın Kolları Başkanı, Ömer Celep, Ali Şenel, Adem Atasoy Karadenizliler Derneği Başkanı, Mehmet Uslu Tepe mahallesi Muhtarı, Kadir Aydoğan Yerel Eylem Gurubu Derneği Başkanı

Yorum Ekle