HENTBOL KONUSU BELEDİYEDE GÖRÜŞÜLDÜ

Taşova Hentbol Spor’un önümüzdeki sezon 1. ligde yer alabilmesi için çalışmalar sürüyor.

31 Mayıs 2018 günü Taşova Hentbol Spor’un 1. ligde yeniden mücadele etmesi amacı ile düzenlenen imza kampanyasında 1000’e yakın imza toplandı. Konu ile ilgili 1 Haziran 2018 Cuma günü saat 15.00’de Belediye Başkanı Bayram Öztürk’ün makam odasında bir toplantı yapıldı.

Toplantıya; Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanı Semih Gündüz, İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Çağlar Bulut, Ülkü Ocakları adına Emre Garip, Hentbol Spor kurucusu ve Gençlik Merkezi Müdürü Sercan Şenel, Hentbol Spor Kulüp Başkanı Ömer Sayar, gazetemiz adına Ahmet Günaydın , Anadolu Ajansı muhabiri Tevfik Öztürk ve Taşova Hentbol Taraftar Tribün lideri Beytullah Duman katıldı.

Temmuz ayında yapılacak Hentbol Spor olağan genel kurulu öncesi İstanbul gezisi ve Ankara’da takımın yeniden oluşturulması için Sercan Şenel’e yetki verildi. Başkan Öztürk Hentbol Spor’a katkılarının artarak süreceğini ifade etti. Toplantı umutların yeniden yeşerdiği olumlu bir hava içerisinde sona erdi.

Yorum Ekle