Hemşehrimiz Giraycan Aytaç’ın direktör olduğu Hero Medya yayında

Hemşehrimiz emekli Tekel İşletme müdürü Tütün Teknoloji mühendisi Cevat Aytaç’ın oğlu Giraycan Aytaç’ın Yayın ve Haber Direktörü olarak görev yaptığı aylık HERO MEDYA dergisinin ilk sayısı yayınlandı.

Merkezi Antalya’da bulunan ve  Hero Medya Dergi Yayıncılık Organizasyon ve pazarlama firması tarafından çıkarılan derginin Eylül sayısı on bin adet yayınlandı.

Sercan Aycan’ın imtiyaz sahipliğini yaptığı derginin ilk sayısında Giraycan Aytaç’ın ünlü aktör Altan Erkekli ile yaptığı 12 sayfalık röportaja yer verilmiş. 64 sayfa yayınlanan dergide; Şovalye Adası, Bisikletin tarihi, Küba gerçekleri, Evliya Çelebi, Dışavurumcu sanatta:  Kandinsky, Klee, Webern ve Sultan Abdulaziz’in Resim sanatına yaklaşımı gibi oldukça önemli dosyalar yer alıyor.

Akdeniz ve bir çok bölgedeki 5 yıldızlı otel, kafeterya,  restaurant, turizm acenteleri ve hava alanı gibi  sosyal mekanlarda bulunacak Hero Medya dergisini kutluyor, uzun ömürler diliyoruz.

Dergiye ulaşmak isteyenler; www.heromedya.com/www.herodergi.com adresinden ücretsiz olarak takip edebilecekler. Facebook adresi https:/www.facebook.com/heroyapim.

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.