Hediye kartları

Hediye kartları, son yıllarda birçok kurum tarafından kullanıma açılan, eski kâğıt hediye çekleri yerine, plastik kredi kartına benzer bir şekle sahip, ne hediye alacağınız konusunda kararsız kaldığınızda imdadınıza yetişen ön ödemesi yapılmış kartlardır. Sevdiklerinize hediye almak için vaktiniz olmayabilir veyahut ne alacağınıza bir türlü karar veremiyor olabilirsiniz, böyle durumlarda almayı planladığınız mağazadan, hediye kartları talep edebilir, minimum ve maksimum sınıra uyacak şekilde dilediğiniz miktarda ödeme yapabilir, kartınızı kullanmak üzere vermek istediğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Bodo.com un sıra dışı hediye dünyasından, satın almak istediğiniz deneyimleri, hediye kartı şeklinde alabiliyorsunuz. Bodo, sevdiklerinize hediye edeceğiniz deneyimlerin, değiştirilmek istenme ihtimaline karşı, birkaç seçenek seçmenize olanak tanıyor. Bu deneyim seçenekleri arasından en yüksek fiyata sahip olanın fiyatını ödeyerek, kullanıcının seçenekleri arasında özgür bir tercih yapmasını sağlıyorsunuz. Dilerseniz de tek bir deneyim hediye seçerek, yine hediye kartı eşliğinde ya da e-sertifika şeklinde sunabilirsiniz. https://bodo.com/tr/  

Hediye kartları nasıl kullanılır?

Anneniz veya arkadaşınız ya da herhangi bir yakınınız için, belli sebeplerden dolayı doğum gününde, bir şey almak yerine hediye kartı almayı tercih ediyorsunuz, istediğiniz miktardaki ön ödemenizi gerçekleştirdikten sonra satın aldığınız kartınızı armağan ettiniz. Peki bu kart nasıl ve hangi durumlara göre kullanılır? Birinden size hediye olarak gelen bu kartı kullanmak için öncelikle hangi mağazalarda geçerli olduğunu öğrenmelisiniz. Daha sonra gidip alışverişinizi yapabilirsiniz. Alışverişinizi tek bir günde tek bir ödeme ile gerçekleştirme zorunluluğunuz bulunmamakla birlikte firmaların belirlediği tarihlere göre belirli uzun aralıklı zaman dilimlerinde alışverişinizi yapmanız mümkün. Daha sonra kasa işlemlerinde bazı durumlarda sadece kartın üzerindeki kod ile bazı durumlarda da kartın kendisi ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hediye kartları ve benzersiz deneyimler

Peki asıl önemli olan konu, Bodo’dan size gelen bir hediye kartını nasıl kullanırsınız? Aslında diğer hediye kartı kullanımı ile hemen hemen aynı bir mantık mevcut. Ancak burada kartınızı aktive etmeniz gereken bir deneyim gereklidir. Size gelen o harika Bodo kutusundan tek ve yapmayı kesinlikle istediğiniz bir deneyim çıkıyorsa bodo.com adresinden kartı aktive et kısmından, ödeme yapmanız gereken karta deneyimi tanımlayarak aktive etmiş oluyorsunuz. Ancak birkaç seçenek varsa veya onlardan hiçbirini kabul etmek değil, siteden farklı bir deneyim bulmak ise tercihiniz, yine deneyimi tercih ederek kartınızı ona göre aktive ediyorsunuz. Deneyimi yaşayacağınız o heyecanlı gün geldiğinde ise kuruma, elinizdeki kart aracılığı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Bodo’nun sizlere gönderdiği kartların üzerindeki kodlar, ödemenizi gerçekleştirmede yardımcı olacaktır. Bodo.com’un çağa ayak uyduran yenilikçi deneyim hediye tarzı ve sıklıkla tercih edilen hediye kart sunum şekli ile sizde sevdiklerinizin yaşamlarına eğlenceli tecrübeler kazandırın. Bodo.com un, sürprizlerle dolu içeriğine henüz göz atmadıysanız eğer, bu capcanlı dünya ile tanışmak için geç kalmayın deriz.

Yorum Ekle