Amasya İtimat

HDP SEÇİM ÇALIŞMALARI İÇİN İLÇEMİZDEYDİ

 

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Amasya milletvekili adayı Çiğdem Atalay, ilçemizde esnaf ziyaretinde bulundu.Esnaflar ve karşılaştığı vatandaşlarla bire bir ilgilenen Atalay  ilgi ile karşılandı.

Gezi sonrası yaptığı açıklamada ; Türkiye’nin tüm renklerinin Halkların Demokratik Partisi’nde toplandığını kaydeden Atalay, “Amasya’dan tek kadın milletvekili adayı olarak Halkların Demokratik Partisi’nde gelin hep birlikte barışı ve kardeşliği oluşturalım diyorum.” Atalay; ” Mecliste oldukları takdirde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan yaptırmayacaklarını” söyledi. Seçim çalışmalarına devam etmek üzere ilçemizden ayrıldı

ÖZGEÇMİŞİ

Çiğdem Atalay 1960 yılında Sinop’ta doğdu. 1976 yılında Türkiye İşçi Partisi’nde siyasi mücadele ile tanıştı. Amasya merkez ilçe sekreterliği görevlerinde bulundu. Atalay, Amasya Eğitim Enstitüsü’nden mezun olup 1979 yılında sınıf öğretmeni olarak Amasya’da göreve başladı. Eğitim-Sen Kadın Komisyonu’nda üye, şube yönetiminde kadın sekreteri olarak çalıştı. 2006 yılında öğretmenlikten emekli olan Atalay evli ve 2 çocuk sahibi.

1 3 4 5 10

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.