Amasya İtimat

Geleneksel Personel İftarını gerçekleştirdi…

Haber ve Fotoğraflar: Serdoğan Sıvacı

Başkan Öztürk, “9 yılda güzel günler geçirdik. Daha nice yapacağımız hizmetlerle Taşova halkına hizmet edeceğiz”
Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, 19 Nisan 2023 Çarşamba günü Grand Konak Kır Düğün salonunda her Ramazanda düzenlenen geleneksel “Belediye Personeli İftarını” gerçekleştirdi.
Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşen iftar programında konuşan Başkan Öztürk, Taşova Belediyesinin çalışanları ve aileleri ile bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.
Hizmet noktasında Belediye personelinin büyük emek verdiğini ve bu emeklerin yadsınamaz olduğunu dile getiren Başkan Öztürk, 9’uncu yılımız belediyecilikte. Allah’a hamd olsun güzel günler geçirdik. Taşova’yı hep söylüyoruz, “kabuk” değiştiriyor. Hakikaten çağ atlıyor Taşova. Dünden çok daha fazla gelişmiş, ilerlemiş bir Taşova’da hepiniz yaşıyor ve görüyorsunuz. Bunda hepinizin katkısı var. Bundan 10 yıl önce muhakkak geçmişteki Belediye Başkanlarımızın çok güzel hizmetleri olmuştur. Ama son 9 yılda yaptığımız hizmetler, geçmişte yapılan hizmetlerden çok daha fazladır. Bu manada söylüyorum Taşova gelişiyor, hizmette sınır yok. İnşallah bizler, daha nice yapacağımız hizmetlerle Taşova halkına hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle