Amasya İtimat

Ali Doğan’ın düğününde buluştular, GAZİANTEP-TAŞOVA DOSTLUĞU

Aslen Gaziantepli olan manevi hemşehrimiz, Taşova sevdalısı olan İş ve siyaset insanı Arif Melek, 26 Mayıs 2024 Pazar günü Gaziantep’te yapılan muhteşem bir düğünle oğlu Ali Doğan’ı evlendirdi.

Kavaklık Şato Restorant Balo salonunda saat 20.00’de başlayan düğün geç saatlere kadar sürdü. İlçemizdeki dostlarının cenazesi veya mutlu günlerinde yaklaşık  altı yüz kilometrelik Gaziantep-Taşova yolunu kat ederek gelen Melek’i Taşova’daki farklı görüşlerden arkadaşları ve Taşovalı olup başka illerde ikamet eden dostları yalnız bırakmadı.

Arif Melek; ”Benim için Taşova hayatı anladığım insanların olduğu yer. Taşova’yı ve Taşovalıları seviyorum. Düğünümüze iştirak edip, bizleri onurlandıran, mutluluk dileyen tüm dostlarıma teşekkür ediyoruz. Gaziantep’te otuz yıldır açık olan bu kapı Taşova’dan gelen herkese açık. Allah iyi insanlardan razı olsun” dedi.

Bizler de Nesrin ve Arif Melek’in evladı Ali Doğan ile Fatma ve Mesut Demirci’nin evladı Ayten’i kutluyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Rabbim genç çiftimizi mesut ve bahtiyar eylesin. 

Yorum Ekle