FİRMA GARANTİLİ CEP TELEFON TAMİRİ

 

 

         İlçemizde   Elektronik & Güvenlik & İletişim & Teknik servisi  (EGİT) adı altında cep telefonu Tamiri ve  yazılım sorunlarının  kesin çözümü , aksesuarları ile tamir  – bakım servisi açıldı.

      Cep telefonu  cihazlarında  yaşanan her türlü donanımsal ve yazılımsal arızalarda çözüm sağlayan EGİT Teknik,  hem hızlı hem de kaliteli bir işçilikle müşterilerini memnun ediyor. Apple iPhone, iPad ve Samsung Galaxy serilerinin dokunmatik ve ekran değişimlerini  tizlikle yapılıyor.

EGİT TEKNİK HİZMETLERİ;

   1-YAZILIM GÜNCELLEME;

Her Türlü Marka ve Model Cep Telefonu Yazılım Sorunlarının Çözümü ve Güncelleme desteği.

   2-VERİ KURTARMA İŞLEMLERİ;

Veri Kurtarma Hizmetleri, cep telefonu ve her türlü kayıt ortamında veri kaybına yaşanan cihazlarda, yüksek başarı oranı ile birçok  verilerin ulaşmasını sağlamaktadır. 

 3-   DONANIM YÜKSELTME;

Teknik Servisimizde Donanım Yükseltme işlemleri yapılmaktadır.

4-ANTİ-VİRÜS GÜVENLİK YAZILIM DESTEĞİ;

Teknik serviste  güvenlik yazılım desteği veriliyor.

5-AKSESUAR SATIŞI VE DESTEĞİ;

Müşterilere   farklı ve çeşitli aksesuar seçenekleri hizmetini  sunuyor.Teknik Serviste  Tüm Markalar yedek parça desteği veriyor.

İşyerinde; Akıllı Şarj Aleti,  Kılıflı Şarj aletleri, Araç Şarj aletleri Çoklu Şarj aletleri  ve Orijinal ürünler ile kontör satışı yapılıyor.

       EGİT  TELEKOM  Cumhuriyet Caddesi İş Bankası karşısı

EYÜP DÜKKAN 038 EYÜP DÜKKAN 042 EYÜP DÜKKAN 043 EYÜP DÜKKAN 045 EYÜP DÜKKAN 046 EYÜP DÜKKAN 047 EYÜP DÜKKAN 048 EYÜP DÜKKAN 049 Kopyası EYÜP DÜKKAN 038 Kopyası EYÜP DÜKKAN 040 Kopyası EYÜP DÜKKAN 047 Kopyası EYÜP DÜKKAN 048 Kopyası EYÜP DÜKKAN 049

Yorum Ekle