FESİH AKTAŞ PANSİYONDA ÖĞRENCİLERLE MUHABBET ETTİ

0

FESİH AKTAŞ PANSİYONDA ÖĞRENCİLERLE MUHABBET ETTİ


Taşova Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Fesih Aktaş, 18 Nisan 2012 Çarşamba akşamı Pansiyonun çok amaçlı salonunda pansiyon öğrencileriyle sohbet etti.


Pansiyonda kalan öğrencilerinin yalnız olmadıklarını hissettirmek, yeteneklerini ön plana çıkarmak, vizyon sahibi bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olabilmek gibi amaçları da olan Pansiyon Geceleri etkinlikleri devam ediyor.


Pansiyonun bu haftaki konuğu Taşova Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Fesih Aktaş idi. Pansiyondan Sorumlu Müdür Yardımcısı Salim Uygur, programın amaçlarını yineleyip konuklarına hoş geldin dedikten sonra açılışı yaptı.


Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Gülşen Şimşek, Fesih Aktaş’ın bir şiirini yorumladı. Fesih Aktaş, kendini tanıtarak yaptığı giriş konuşmasında öğrencilere; mevcut sisteme göre hepinizin önünde çeşitli sınavlar var, sizinde iyi bir gelecek için bunlardan başarılı olmanız lazım. Bunun içinde öncelikle bir hedef koyup, kararlı bir şekilde sıkı çalışmalısınız diyerek bu konu hakkında çarpıcı örnekler verdi. Ayrıca “Yardımlaşma, Dayanışma, Kardeşlik, Kutlu Doğum, Günlük Yaşamda Gençlerin Karşılaşacakları Zararlı ve Bağımlılık Yapan Hareketler vb” konularında da videolar desteğinde öğrencilere önemli açıklamalarda bulunan Sayın Aktaş, zaman zaman kendi şiirlerinden yorumlarda sunarak programa neşe kattı.


Program akışı içerisinde Taşova Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Elif Kavi ve Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Gülşen Şimşek şiir yorumlarıyla; Taşova Anadolu İHL öğrencileri Ersin Bulut ve Mehmet Sarı da türküleriyle geceye renk kattılar. Şiir ve müzik yorumlarına ilçemiz piyanistlerinden Şenol Öker eşlik etti.


Programa ayrıca yıllarca Taşova AİHL’ye emek vermiş ve şimdide Taşova ASML’de Müdür Baş Yardımcısı olarak görev yapan Remzi Eryurt ve okulun Müdür Baş Yardımcısı İdris Tonkuş katıldılar.


Keyifli geçen gecenin sonunda Müdür Yardımcısı Salim Uygur konuklarına kurumu, öğrencileri ve kendi adına teşekkür ederek programı sonlandırdı.


Uzun kış gecelerinde öğrencilerin sıkılmalarını da bir nebze önlemek için yapılan program havaların ısınmasıyla Nisan ayının bitiminde sona erecek.


Yorum Ekle