En Uygun İnegöl Mobilya ve Düğün Paketleri

Türkiye’de mobilya denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biri İnegöl’dür. Bursa’daki İnegöl ilçesi mobilya üretiminde marka olmuş ve insanların aklında mobilya almayı düşündüklerinde ilk gelen yerlerden biri olmuştur.

İnegöl ve mobilya kelimelerinin birbiriyle bu kadar bütünleşmesinin bir çok nedeni var. Bunun en büyük nedeni ise 2014 yılında İnegöl Belediyesi tarafından kurulan dünyanın ve Türkiye’nin ilk ve tek mobilya müzesinin kurulması gösterilebilir.

İnegöl Belediyesi Mobilya Ağaç ve Sanayi Müzesi adıyla kurulan bu müzede ilçede marangozculuk mesleğinin ve mobilya üretiminin ne kadar eskiye gittiği gösteren bir çok öge ve detayı barındırmasıdır.

İnegöl Osmanlı döneminde tersanalerin kadırga küreği ve kereste ihtiyacını karşılayan önemli bir merkeziydi. Yine o dönemin mobilya üretimi konusunda önemli bir merkezdi. İnegöl’ün ahşap işçiliğinde milattan önce Frigler dönemine kadar uzanan geçmişi olduğu tarihi kayıtlarda bulunuyor.

Mobilyaseti.com İnegöl Mobilya

Mobilyaseti.com İnegöl mobilya ürünlerini bulunduran online mobilya mağazası olarak hizmet veriyor. Sadece İnegöl’de üretilen mobilyaların sergilendiği sitede düğün paketleri, yatak odası, yemek odası, koltuk takımları, köşe takımları, tv ünitesi, yatak/baza/başlık, genç odaları ve aksesuar kategorilerinde bir çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Mobilyaseti.com İnegöl’de üretilen mobilya modellerini üreticiden online olarak tüketiciye ulaştırmak için hizmet verdiğinden ürünlerin fiyatlandırmasına mağaza genel giderlerini yansıtmadan daha uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir.

Düğün paketlerinde bir çok alternatifi bulunan mobilyaseti.com’dan Türkiye’nin her yerinden sipariş verilebilir. Bütün il merkezlerine ve bazı ilçeler hariç her yere ücretsiz teslimat yapan mobilyaseti.com tüm ürünler 2 yıl garantili olarak satılmaktadır.

Yorum Ekle