En İyi Android Kamyon, Tır Sürme Oyunu

Tamamen gerçek Türkiye haritası üzerinde göre şekillenen Cargo Simülatör 2019 Türkiye oyununu oynarken kendinizi iyi hissedeceksiniz. Özellikle de oyun içerisinde yer alan yerlerin gerçeğine uygun bir şekilde yapılmasından dolayı oyuncuların oyuna olan ilgisini çok fazla arttırdığını belirtelim. Türkiye’nin 81 ilinin yer aldığı bu oyun içerisinde sizlere verilen görevleri en kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine getirmeniz durumunda, ilerleyen bölümlerde sizleri büyük ödüllerin beklediğini unutmayınız.

Yaptığınız taşımacılık işlemleri sırasında sorunsuz bir şekilde yapacağınız görevlerden sonra artık aracınızı değiştirme şansınız bulunacak ve aracınız ile daha büyük bir şekilde yük taşıma işlemlerine devam edebileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken bir konu ise Cargo Simülatör 2019 Türkiye oyununun aşırı derece de bağımlılık yapmasıdır. Türkiye’nin tüm şehirlerinde otobanlara çıkarak teslim etmeniz gereken yükü belirlenen noktalara sorunsuz şekilde ulaştırmanız gerekli.

Kamyonun kokpiti, yani eskilerin deyimi ile şoför mahalli güzel gerçekçi bir dizayna sahiptir, Yola çıktığınızda araç içi kamera yada tepeden kuş bakışı olarak sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek hayattaki gibi trafik kurallarına ve diğer insanların haklarına saygı göstermeniz, olası kazalardan kaçınmanız lazım çünkü bu size ceza ve masraf olarak geri dönecektir. Daha fazla Android araba sürme oyunları denemek ve indirmek istiyorsanız, https://indirgeek.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oyunu İndirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yorum Ekle