Amasya İtimat

Emel Pırlanta’ dan Yeni Yıl Fırsatları

Zorlu ve yorucu bir yılı geride bırakırken, bir yenisinin getireceği yeni umut, yeni heyecan ve yeni bir macerayı kucaklayacağımız yılbaşı tüm heyecanı ve sıcaklığıyla herkesi kucaklıyor. Yeni bir yılın getirdiği heyecan ve mutluluğu, tüm yıl boyunca her zaman bir arada olmak istediği sevdikleri ile kutlamak ise herkesin en temel arzusu. Yılbaşı gibi sadece o güne özel olan bir günde sevdiği insanları mutlu etmek ve sevildiklerini tekrar ve tekrar hatırlatmak için küçük sürprizler yapmak isteyenler için Emel Pırlanta, birbirinden eşsiz mücevher ve takı koleksiyonları ile eşsiz seçenekler sunuyor. Göz alıcı şıklığı ve parlaklığı ile sevdiklerinizin güzelliklerini taçlandıracak ve stillerine değer katacak birbirinden etkileyici pırlanta aksesuarlar HRD GIA sertifikasıyla Emel Pırlanta’da sizleri bekliyor.

 

Yeni Yıla Özel Kampanyalar

Pırlantanın parlak ve eşsiz ışıltısıyla bezenmiş, birbirinden şık tasarımlara sahip pırlanta yüzük, küpe, kolye, bileklik, gerdanlık ve setler için Emel Pırlanta’ da yeni yıla özel fiyatlar bulunuyor.

Satış fiyatlarında net 65% oranına ulaşan indirimler ile yeni yılda sevdiklerinizin her zaman takacakları bir pırlanta aksesuar hediye edebilmenize yardımcı oluyor. Kredi kartına 8 taksit ile ödeme imkanı sayesinde bütçenize uygun bir şekilde son derece cazip indirimlere sahip olan pırlanta aksesuarları satın alarak, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Emel Pırlanta HRD GTIA Sertifika Güvencesi

Bir pırlantanın gerçekliğini ve kalitesini gösteren uluslararası sertifika standardı HRD GIA sertifikasına sahip olan zengin ürün çeşitleri ile Emel Pırlanta bu yılbaşında da anneniz, eşiniz ve sevgiliniz için özel bir hediye alabilmenize yardımcı olacak fırsatlar sunuyor. 65%’ ye ulaşan indirim oranları ile Emel Pırlanta 2020’ yi birlikte kucaklayacağınız sevdiklerinize asla unutmayacakları bir yılbaşı gecesi yaşatmak istiyorsanız ışıltılarıyla göz alan pırlanta aksesuarlar hediye edebilirsiniz. Parmaklarını, bileklerini, kulaklarını ve boyunlarını ışıltısıyla göz kamaştırıcı bir zarafetle buluşturacak birbirinden zarif ve etkileyici GIA sertifikalı pırlantalarda arzunuza ve bütçenize uygun tasarımı bulabileceğiniz zengin bir model çeşitliliği sizleri bekliyor.

En özel pırlanta aksesuarları uygun fiyatlarla satın almak için yeni yıl fırsatlarının bulunduğu Emel Pırlanta’ yı ziyaret ederek, sevdiklerinize özel bir hediye almanın mutluluğunu en sıcak şekilde deneyim edebilirsiniz.

Yorum Ekle