Amasya İtimat

Eğitime Tablet, kitap kırtasiye malzemeleri ile Destek verdiler…

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği eğitim projesi kapsamında Taşova Emine Bursalı İmam Hatip Orta Okulu’nda eğitimimi sürdüren bütün öğrencilere test kaynak kitapları, kırtasiye malzemeleri ve başarılı üç öğrenciye de tablet desteğinde bulundu.

İyilik Hareketi Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir; amaçlarının sadece Amasya bölgesinde değil, Anadolu’nun bir çok noktasında iyiliği paylaşmak olduğunu söyledi.

Emine Bursalı İmam Hatip Orta Okulu Müdür Kadir Derebaşı ise; İyilik Hareketi ekibine eğitim öğretim adına vermiş oldukları desteğe teşekkür ediyoruz.

Aynı zamanda şiirleriyle tanıdığımız, memleketimizi de sanatsal anlamda tanıtan Kasım Alper Özdemir’in de okulumuzu ziyareti ve öğrencilerimizle sohbeti de çocuklarımız için güzel bir hatıra oldu; dedi.

İyilik Hareketi Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir ise; eylül ayından beri okulumuzla yakından ilgileniyoruz. Köylerden gelen evlatlarımızın sayısal çoğunluğu olması, bir imam hatip okulu olmasının yanı sıra kıymetli Bursalı ailesi tarafından eğitime kazandırılmış olması da bizi bu okula karşı muhabbetli kılmıştır.

Eğitim projemize destek olan Kırmızı Beyaz Yayın Yayınları Y.K Başkanı Mehmet Sadıç ve Avusturya’dan Elife Vural’a bu güzel güne vesile oldukları için teşekkür ediyorum; dedi.

Yorum Ekle