Amasya İtimat

Eğitim Toplantısı bu kez miniklerle yapıldı

İlçemiz Kaymakamı Kudret Kurnaz başkanlığında 21 Şubat 2018 Çarşamba günü 15 Temmuz Şehitler Anaokulunda 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının 11. Eğitim toplantısı düzenlendi.
Toplantıya Kaymakam Kurnaz’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, Şube Müdürü Benan Faydacı, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Bünyamin Şahin, okul idaresi öğretmenler ve veliler katıldı.
Toplantıda okul müdürü Gülhan Öcal tarafından okul hakkında bilgiler vermesinden sonra öğretmenler görüşlerini bildirdi.
Çağımızda eğitim okul öncesinde başlamaktadır diyen Kaymakam Kudret Kurnaz
 “İlçemizde okullarımızda okul öncesi sınıflarımız mevcut. Bu okullar çocuklarımızın eğitime ve hayata hazırlanmasında önemli görevler yüklenmekte. Öğrencilerimizin iyi eğitim almasını istiyoruz. Öğretmenlerimize, velilerimize ve bize bu konuda düşen görevler var.
 Ülkemizin geleceği için öğrencilerimizi iyi eğitmek zorundayız. Bu konuda üzerimize düşen görev ne ise eksiksiz yerine getirmeliyiz” dedi.
Toplantı eğitim öğretimin daha da gelişmesi için görüş alışverişinde bulunulması ve Kaymakam Kudret Kurnaz’ın anasınıfı öğrencilerini sınıflarında ziyaret etmesi ile sona erdi.

Yorum Ekle