Eğitim Toplantısı İmam-Hatip Lisesinde Yapıldı

Eğitim Toplantısı İmam Hatip Lisesinde Yapıldı

Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz başkanlığında 21 Mart 2018 Çarşamba günü Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesinde 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının 13. Eğitim Toplantısı düzenlendi.

Toplantıya Kaymakam Kurnaz’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, Şube Müdürü Uğur Başgül, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Bünyamin Şahin, okul idaresi ve öğretmenler katıldı.

Toplantıda okul müdürü Ali Öker tarafından okul hakkında bilgiler vermesinden sonra öğretmenler görüşlerini bildirdi. Çocukların can ve mal güvenliği konusunda asla taviz vermeyeceklerini belirten Kaymakam Kurnaz, gençlerimize, çocuklarımıza sahip çıkmalı, okul aile birlikleri, okul müdürleri, velilerimiz ile işbirliği içerisinde sorunları birlikte değerlendirmeliyiz. Çocuklarımıza sorumluluk duygusu aşılamalı, öğretimin yanında eğitime de ağırlık vermeli çocuklarımızı hayata hazırlamalı, çevresiyle iletişimi kuvvetli, devletine, milletine sahip çıkan, ahlaklı bireyler yetiştirmeliyiz. Gençlerimize zaman ayırmazsak geleceğimizi yok sayarız. Tüm okullarımızda ve taşıma merkezlerindeki okul güvenliğine azami önem veriyoruz, her okulumuza güvenlik kamera sistemi kurulacak. Öğrenci taşıma servisleri, bakım kontrolleri sıklıkla yapılacak çocuklarımızın can ve mal güvenliği konusunda asla taviz vermeyeceğiz” dedi.

Toplantı sonrası Kaymakam Kurnaz pansiyonunda öğrenci yemeklerini ve öğrencilerin kaldığı odalarda incelemelerde bulundu.

 

 

Yorum Ekle