Eğitim Toplantısı Ballıderede Yapıldı

Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz başkanlığında 23 Mayıs  2018  Çarşamba  günü Ballıca Ömer Saray İlk ve Ortaokulunda 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı   17. Eğitim toplantısı düzenlendi.

Toplantıya Kaymakam Kurnaz’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, Şube Müdürü Uğur Başgül, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Bünyamin Şahin, okul idaresi ve öğretmenler katıldı.

Toplantıda okul Müdürü Yalçın Özcan tarafından okul hakkında bilgiler vermesinden sonra öğretmenler görüşlerini bildirdi.

Çocuklarımızın eğitim gördüğü okullarımızı yerinde görerek hem akademik hem de fiziki yeterliklerini değerlendirme imkanı bulduklarını söyleyen Kaymakam Kudret Kurnaz

“İlçe genelinde eğitim öğretim düzeyini geliştirip artırmak, var olan sorunları yerinde görmek ve çözüm üretmek için her okulumuza giderek eğitim toplantılarını yapıyoruz. Amacımız çocuklarımızın sorunsuz olarak eğitim almalarını sağlamak.

Eğitim öğretim yılının sonlarına yaklaşırken sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Kaymakam Kudret Kurnaz toplantı sonrası sınıflara girerek öğrencilerle sohbet ettikten sonra okulda incelemelerde bulundu.

Yorum Ekle