Dinlemek ve Beğenmek İster misiniz

Taşova Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısı ile güzel şiir okuma yarışmasına katılan öğrencilerimizi dinlemek ve beğenmek ister misiniz?

Bir video barındırma sitesinde yayınlanan değerli gençlerimizin şiir performanslarını izlemek ve beğendiğiniz şiirleri beğen tuşuna basarak onları onurlandırmak bizim için fazla zahmetli olmasa gerektir. Yüzlerce ve hatta binlerce izleyeni olduğunu gören çocuklarımız bundan sonraki her güzel etkinlikte kendini ortaya koyacak ve güzel etkinliklere imza atacaklardır. Ayrıca böyle güzel etkinliklerde öncü olan Taşova Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nü ve değerli çalışanlarını da izlenme rekorlarıyla onurlandırmış olacağız.

Zahmetsiz ama çok büyük bir iş yapacağız.

Haydin, Taşova Gen tr takipçileri, sayımız binleri bulsun, yüreğimiz bu kıymetli çocuklarımızın yanında olsun.

Güzel Şiir Okuma Yarışmasına Katılan Şiirlerin Video Oynatma Listesi:

<<< OYNATMA LİSTESİ>>>(Yeni bir sekme veya pencere açılacaktır.)

(Not: Taşova Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nün resmi video kanalına eklenen şiir videoları zamanla bu Oynatma Listesine eklenecektir. Her gün kontrol etmenizi ve yeni katılan öğrencilerimizi de izlemenizi rica ederiz.)

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberÇİÇEK BAMYA SAYFASI FIRSATI DEVAM EDİYOR!!!
Sonraki haberEpinevreni Güvenilir ve Ucuz Oyun Satış Sitesi
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581