DEVRE KÖYÜ DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI

DEVRE KÖYÜ DERNEĞİ İSMAİL ÖZÜBEK İLE DEVAM
Taşova  ilçemiz Devre Köyü Derneği 10. Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısını yaptı.
Tek aday olan İsmail Özübek katılımcı  hazırunun desteği ile yeni dönemde Devre  Köyü  Derneği başkanı oldu.
Devre köyü Derneği 16.01.2022 Pazar günü Taşova Destek  Köyü  Derneğinin Kartal’daki Hizmet merkezinde yaptığı  seçimli 6. olağan genel kurul  toplantısına katılım hayli yüksek oldu. Mevcut dernek  başkanı Mehmet Gül ve yönetimi bu seçimle görevi İsmail Özübek ve  yönetimine devretti.
Seçim Divan Başkanlığını Amasya İl  Derneği önceki dönem başkanlarından Devre köylü Gülahmet Emir yaptı. Deneyimli başkan Gülahmet Emir köylülerine  derneklerin durumu hakkında bilgi aktarırken, yeni yönetime de eski yönetimlere verdiğiniz destekleri vermemiz gerekiyor dedi.
Yeni  dönemde Başkan  olan İsmail Özübek yaptığı  teşekkür konuşmasında şunları dile getirdi. ‘’Değerli köylülerim  derneğimizin kurulduğundan bugüne emekleri olan başkanlarımız ve siz destek veren üyelerimize teşekkür ediyorum. Yeni dönemde beraber pandemi koşullarını geride bırakırız inşallah gerek derneğimiz gerek köyümüz adına birlik ve beraberliğimiz adına birbirinden güzel etkinliklere inşallah imza atarız. Derneğimizi Taşovamız ve Amasyamız nezdinde temsil ederken layıkıyla  güzel yerlerde olmasına çalışacağız.” dedi.
DERNEK YÖNETİMİ // Başkan İsmail Özübek -Tuncay Yalçın-  Mehmet Gül-Ergin Emir-Mehmet Önder- Mustafa Özübek-Ahmet Yılmaz
DENETLEME –Aziz Kaya-Murat Aslan-Yusuf Kaya
YENİ YÖNETİME BAŞARILAR DİLERİZ. Amasya Haber / Yönetimi adına SALİH TURGUT

 

Paylaş

Yorum Ekle