Destek Köyü Derneği 20. Yaşını Kutladı

1997 yılında Sezgin Ünsal tarafından kurulan Destek Köyü Derneği, bu yıl 20. yılını kutladı. Denek başkan Salih Turgut ve yönetim kurulu üyelerinin organize ettiği gecede yemekli bir organizasyonla bir çok davetlinin katıldığı coşkulu bir organizasyon yapıldı. Kuruluşundan bu yana görev alan başkanlara plaketleri verilirken bir başka plaket de derneğe maddi manevi katkıları ile öne çıkan isimlere oldu.

Dernek başkanı Turgut bir konuşma yaparak; “Protokol misafirlerine ve dernek üyelerine 20. yılını kutladığımız bu geceye katılımınız için dernek yönetimim adına teşekkür ediyorum” dedi. Hep birlikte yaş günü pastası kesilerek davetlilere ikram edildi.

ADEF Genel Başkanı Saim Diken ve TAŞDEF adına Başkan yardımcısı Özer Alpat, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Amasya İl Derneği Başkanı Aslan Sarıkaya birer konuşma yaptılar.

Geceye Amasya Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Saim Diken, ADEF Kurucu Başkanı İsmet Abacı, Kartal Belediye Başkan Yrd. Gökhan Yüksel, Avcılar Belediye CHP Meclis Üyesi Zafer Polat, Arnavutköy MHP Meclis Üyesi Mehmet Akman, GÖYDER Başkanı Tuncay Altunkaya, MERDER Başkanı Koray Göbel, ADEF Yönetim Kurulu Başkan Yrd. ve Davutevi Köyü Derneği önceki başkanı Ali Kel, ASİAD başkan Yrd. Mehmet Parlak, GÜMYAD Başkan Yrd. Mustafa Zeytünlü, CHP Şişli Gençlik kolları başkanı Hüseyin Duman, Amasya Çevre Köyleri Derneği Başkanı Hüseyin Mısır, Kuzalan Köyü Derneği Rıza Çınar, Sarayözü Köyü Derneği Başkanı Turgay Ünsal, Kartal Soğanlık Spor Kulüp Başkanı Bayram Zorgül, Yeşilöz Köyü Derneği Başkanı Ünal Ataş, Uygur Köyü Derneği Başkanı Muharrem Baş, Eymir Köyü Derneği Başkanı Mehmet Bal, Güblüce Köyü Derneği Yönetim Kurulu Hüseyin İlgü, Ümük Köyü Derneği Başkanı Rıza Gün, Altıntoprak Arsa Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Sinan Karamelek, İkizyaka Çaykışla Köyleri derneği Başkan Yrd. Cemal Ince, Davutevi köyü derneği Başkanı Gülaga Kontuş, Merder yönetim kurulu ve Yaylacık Köyü önceki başkanı Bülent Köse, Çaydibi Köyü Derneği Başkanı Özkan Ercan, Sarıyar Köyü Derneği Başkanı Burhan Aslan, Keçiköy Köyü Derneği Başkanı Fuat Duman, Tencirli Köyü Derneği Başkanı Musa Özcan, Başpınar Köyü Derneği Başkanı Sami Karataş, Diphacı ve Küçükçay Köyü Derneği Başkanı Ayhan Yüce ve yönetimi katıldılar.

Destek Köyü Derneği’nin 20. yılını kutluyor nice yaşlar diliyoruz.

Yorum Ekle