Cumhuriyet Ortaokulu  Öğrencileri Gazete Çıkardı

 

 

İlçemiz Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri 4 sayfalık okul gazetesi çıkardı.

Okul Müdürü Selim Balcı nezaretinde öğrenciler tarafından hazırlanan ve aylık olarak yayımlanacak Gazete Cumhuriyet gazetesinde haberlerin yanı sıra kültür, edebiyat ve spor haberleri de yer alıyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer; “Öğrencilerimizin bu çalışması bizleri çok sevindirdi. Öğretmenleri ile okullarının faaliyetlerini artık gazetelerinde yayınlayacaklar.İlk sayıyı çok beğendik, emeği geçen öğretmenler ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz” şeklinde konuştu.

Okul Müdürü Selim Balcı; “Gazetemizin yayın hayatına başlaması güzel oldu, mutlu olduk. Gazetemiz vasıtasıyla okulumuzla ve eğitim-öğretimle ilgili haberleri herkesle paylaşma fırsatı bulacağız. Hedef kitlemiz sadece öğrencilerimiz değil, aynı zamanda velilerimiz ve tüm Taşova. Onlara ulaştığımızda zaten Taşova’nın bütününe hitap eden bir noktaya erişmiş olacağız. Yaptığımız çalışmalarla eğitimde gündem belirleyen bir kurum haline geldik. Gazetemizin okulumuza, öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

Yorum Ekle