CUMA GÜNÜ TÜM MESAİSİNİ TAŞOVA’ya HARCADI..

6 Mart 2020 Cuma günü ilimiz Valisi Dr. Osman Varol, tüm mesaisini Taşova için harcadı.

Saat 9.30’da Hükümet konağı önünde Kaymakam Mustafa Berk Çelik ve protokol tarafından karşılanan Vali Varol ilk önce Kaymakamlık tarafından Öğretmenevi yemekhanesinde organize edilen Kadınlar Günü etkinliğine katıldı.

Buradan önce Atatürk Ortaokuluna daha sonra Şehit İdris Bolat Anadolu Lisesinde öğretmenlerle sohbet etti. ŞİBAL’nde öğrenciler ile birlikte pansiyonda öğle yemeği yiyen Vali Varol Cuma namazını ilçemizde kıldı.

Vali Varol, saat 14.00’de başlayan köy ve merkez mahalle muhtarlar toplantısında bir araya geldiği muhtarlarının ihtiyaçları ile sorunlarını dinledi 2 saati aşan toplantı gayet verimli geçti.

Varol daha sonra ilçemiz Sanayi sitesi eski esnaflarından Ahmet Sayan ve evladı Erkan’ı evlerinde ziyaret ederek ailenin duasını aldı.

Yeşilırmak ve Doğu mahallesinin kesiştiği Boğadamı mevkiinde  kurulması planlanan pazar yerinde incelemelerde bulunan Vali Varol Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Adnan Kara ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Torun ile birlikte bir toplantıya katıldı.

Taşova gezisi esnasında yol güzergahında bulunan iş yerlerinde ziyaret ettiği esnaflarımıza bereketli kazançlar dileyerek, esnaflarımızın kamu hizmetlerinin sunulmasına yönelik talepleri ile ihtiyaçlarını dinleyen Vali Varol, alışveriş yapan ve karşılaştığı vatandaşlarımızla da sohbet etti.

Esnaflarımız ile vatandaşlarımız yakın ilgisi dolayısıyla Vali Varol’a teşekkür ettiler.

Vali Varol’un ziyaretlerine Kaymakam Mustafa Berk Çelik ile İl Genel Meclisi Başkanı Zeki Erarslan da katıldı.

Yorum Ekle