ÇİÇEK BAMYA SAYFASI SPONSORSUZ KALDI

Ciçek bamya konusunda bilgilendirme amaçlı yapılan sayfamıza sponsor arayışıyla ilgili haberi geçtiğimiz haftalarda paylaşmıştık.

Ülkemizin dört bir köşesinden ve dünyanın farklı noktalarından ziyaret alan bu sayfamızda çiçek bamyanın tanıtımına yönelik bilgi ve fotoğraflar yer alıyor.

İnternet ortamından ilimiz ve ilçemizdeki üreticiye ve esnafa doğrudan ulaşmak isteyen yüzlerce kişi bu sayfaya ulaşarak ürün almak istiyor.

Bu sayfayı bu amaçla ziyaret eden kişilerin çiçek bamya temin edebilmesini sağlamak için bir üretici veya esnafımızın kartvizit bilgilerini burada paylaşmak istiyoruz.

Sitemizin masraflarına katkı sağlamak amacıyla burada bir yıl boyunca bir esnafın bilgilerini yayınlamak için sponsorluk ücreti talep ediyoruz.

Bu sayfada bir yıl boyunca yer almak isteyen firma için belirlediğimiz 1.000 TL’lik sponsorluk ücretini 800 TL’ye indirdik.

2019 yılında 6.129 farklı kişi tarafından ziyaret edilen sayfamıza sponsor olunması durumunda internet üzerinden perakende ve toptan kurutulmuş bamya almak isteyen kişiler bu sayfada bilgileri yayınlanan firmaya ulaşacak.

Özellikle yeni pazar arayışında olan, yeni bağlantı ve iş fırsatları arayan kişiler için bulunmaz bir fırsat olan bu sponsorluk anlaşması büyük bir şans.

Sayfamız Google’da çiçek bamya ile ilgili yapılan aramalarda ilk sayfalarda çıkıyor.

çiçek bamya
amasya bamyası
taşova bamyası
kuru çiçek bamya
çiçek bamya satış
toptan çiçek bamya
perakende çiçek bamya
taşova bamya pazarı

gibi ilgili bir çok kelime Google’da arandığında sayfamız birinci sayfada yer alıyor.

Buraya bir yıl boyunca yüzlerce kişi bamya temin etmek için bakıyor. Şu an hiç bir esnaf ve üreticinin bilgilerinin yer almadığı bu sayfaya bamya almak isteyen kişi ve firmalar sponsor olacak firmaya ulaşacak.

Gazete sitesinin bünyesinde bu bilgilerin paylaşılıyor olması alıcılar için ayrıca artı bir güven teşkil edecek.

Yorum Ekle