Amasya İtimat

CHP kongresinde kimlere plaket verildi?

Cumhuriyet Halk Partisi Taşova ilçe teşkilatının olağan kongresi 5 Aralık 2015 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Saat 10.00’da Belediye Düğün salonunda başlayan kongreye; ilimiz milletvekili Mustafa Tuncer, Amasya İl Başkanı Hüseyin Duran, merkez ilçe ve diğer ilçe  teşkilat yöneticileri, delegeler ve partililer katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ömer Özalp, 70 yaşını aşmış dört partiliyi sahneye davet etti. İbrahim Şenel, Bahattin Koç, Lütfü Halis ve Saadettin Akay’a plaketleri takdim edildi.

Divan heyetine Başkan olarak;  Aydın Fazlı Özveren, Başkan yardımcısı: Sabiha Torun, Katip üye: Halis Aydın delegelerin oyları ile seçildikten sonra saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu. Sırası ile; Mustafa Tuncer, Ömer Özalp, Hüseyin Duran ve Cihan Sancak’ın konuşmalarından sonra seçimlere geçildi.

Tek liste halinde girilen seçimlerde; yönetim kurulu 13 asıl, yedi yedek üye ve İl başkanlığı seçimlerinde oy kullanacak 14 il delegasyonu seçildi. Ömer Özalp’ın İlçe Başkanı seçildiği kongrede yönetim kurulu asıl üyesi olarak; Ahmet Alan, Nurettin Gani, Selahattin Gür, Fahri Koçhisar, Faruk Korkmaz, Sabiha Torun, Yusuf Torun, Mehmet Sayan, Ali Yağız, Remzi Yersel, Orhan Yılmaz ve Fatih Yolaçan seçildiler.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.