Cafe Koltukları

Bereket Ofis Mobilyaları müşterilerine iş alanıda ve özel alanlarda bir çok mobilya çözümleri sunmaktadır.

Ofis mobilyası dendiğinde ilk çağrışım çalışma alanlarında kullanılan masa ve koltuklar gelmektedir. Bereket Ofis Mobilyaları ise daha çok koltuk yapımında uzmanlaşmış ve bu konuda bir çok ürün tasarlayıp tüketiciye ulaştırmayı hedeflemektedir.

İstanbul’da faaliyet gösteren firma 2020 yılı itibariyle 16 yıldır mobilya sektöründe üretim yapmaktadır. Toptan olarak başladığı üretim ve pazarlamasına bugün perakende olarak devam etmektedir.

İlk açıldığında İstanbul’da mobilya dendiğinde akla gelen merkezlerden biri olan Çağlayan’da üretim yapan firmanın şu an mağazası Güngören’de bulunmaktadır.

Koltuklarda bir çok sektördeki ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak çeşitli alanlara yönelen Bereket Ofis Mobilyaları cafe koltukları, cafe sedir kotlukları, lobi kotlukları, loca koltukları ve ofis kanepelerinin ürün çeşitlerinin yer aldığı bir site oluşturmuştur.

https://cafesedirkoltuk.xyz/ adresinde hizmet veren sitede saydığımız ürün kategorilerinde bir çok ürün yer almaktadır.

Ürünleri kendi tasarlayan ve gelen siparişlere göre üreten Bereket Ofis Mobilyaları yılların verdiği deneyim ve üretimde edindiği prensiplerle kaliteli üretim yapmaktan taviz vermemektedir.

Ürünler kişiye özel yapıldığı için iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır. Hazır olarak üretilmiş ürünler olmadığı için koltuk yaptırmak isteyen firmalar buraya özel olarak sipariş veriyor ve üretimi ona göre yapılıyor.

Ürünlerin üretilmesi sipariş yoğunluğuna göre değişkenlik gösterse de imalat süresi ortalama 1 hafta kadar sürüyor. Ürettiği tüm ürünlerde üretim hatasına karşı sürekli kontroller yapılarak bu konuda müşterilere garanti verilmektedir. Bu süre 2 yıl olarak belirlenmiştir.

İstanbul’da üretim yapan firma ülkemizin dört bir yanana ihtiyaç olması halinde koltuk üretip teslimatını yapmaktadır.

Hazırlamış olduğu internet sitesinde ürünlerin modelleri yer alırken fiyatlar da bulunuyor. Online ödeme kolaylığı da sunan firmanın sitesine bir göz atmakta fayda var.

0 212 565 78 09

Yorum Ekle