Amasya İtimat

Bu Yöntem ile İngilizce Her Yaşa Hitap Ediyor.

İnsanlar dünyada hep bir gaye hep bir hedef için yaşarlar. Kimisi en iyi iş sahibi olabilmek için, kimi en iyi anne-baba olabilmek için kimi ise annelerinin babalarının bir tanecik çalışkan derslerinde başarıya ulaşmak isteyen evlat olma hedefindedir. Hedefiniz ne olursa olsun geleceğinizin daha parlak olması ve daha iyi hayat şartları için olmazsa olmazlar arasında İngilizce dili öğrenme hayali olanlar artık bu durumu hayal olarak değil gerçekten kalıcı, başarılı bir şekilde sağlayacaklar. İngilizce dilini öğrenmek için atmış olduğunuz adımda önceliğiniz her zaman pratik yapmak ve konuşarak öğrenmek olsun. Çünkü konuşarak öğrendiğiniz dil daha kalıcıdır. Hafızalarınızda her daim pratik yaparak taze tuttuğunuz dil bilginiz sizlere iş hayatınızdan, sosyal yaşantınıza kadar birçok noktada fayda sağlayacaktır. İngilizce öğrendikten sonra bilgilerin kalıcı olması için birkaç püf noktasını kullanabilirsiniz. Hafızanızı canlı tutmak için İngilizce anılar yazabilir, İngilizce anılar okuyabilir, İngilizce filmler diziler seyredebilirsiniz. Bu püf noktalar ve kendi kendinize yapacağınız İngilizce hafızanızı canlı tutma çabaları sayesinde unutmadan ömrünüz boyunca dil bilginizi korumanız mümkün olur. Her zaman her konuda en iyiye ulaşmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek sizlerin elinde olan bir konudur. Hayallerinizi gerçekleştirirken seçmiş olduğunuz yol ise etkili ve daha önce denenmiş başarı sağlanmış yollardan bir tanesi olmalıdır ki sizde başarıya ulaşabilesiniz…

Şimdi aklınıza takılan İngilizce anı yazarak nasıl İngilizcemi geliştirebilirim sorusunun cevabını vereceğim! Öncelikle günlük tutmak ya da önemli anılarınızı bir yere yazmak sizlerin ilerde gülümseyerek okuyacağı bazen ihtiyaç duyacağı bir konudur. Geçmişte yaşadığınız güzel anıları ya da hatalarınızı not ettiğiniz için ilerde aynı hataları yapma riskiniz sıfıra iner. Çünkü yazı tüm diğer iletişim yöntemlerinden ve öğrenme yöntemlerinden daha kalıcı bir öğrenme tekniği olmuştur. Araştırma yaparken ingilizce geçmiş zaman anı örnekleri konusunu dikkatle incelemenizi öneririm. İlkokul yıllarından bu yana hep yazarak ve tekrar ederek konu öğrenimi sağlamışızdır. İngilizce öğrenmek içinde durum aynıdır. Yazarak öğrendiğiniz İngilizce dili her zaman daha başarılı bir öğrenim imkanı verir. özellikle anılarınızı yazmanız, yazınızda bol bol geçmiş ve gelecek zaman tenslerini kullandığınız için size bir nevi pratik yapma şansı tanır. Peki, yazılarınızı yazdıktan sonra ne yapıyorsanız? Öncelikle İngilizce yazılarınızı bu dili çok iyi bilen eğiticinize göstererek hatalı yerler olup olmadığını sorabilir ve hatalarınızı açıklamalarıyla birlikte yeniden düzenleyerek anınızı tekrar yazabilirsiniz. Hatasız hiçbir öğrenim yoktur. Bu yüzden hata ve yanlış yapmaktan korkmadan tekrarlı bir şekilde İngilizce dili öğrenimi alabilirsiniz. Hafızanızda İngilizce dil bilginizi her daim canlı tutmak için ise yapmanız gereken önemli noktaları uygulamanız sizlere bu konuda fayda sağlayacaktır. Her zaman hayatınızda olan İngilizce dilini birde benim önerilerimde öğrenin!

Konuşarak Öğren! İnsanlar geçmişten günümüze öncelikle konuşma yoluyla iletişime geçer ve konuşarak bir şeyleri öğrenir, bilirler. İngilizce öğrenirken de durum bundan ibarettir. Yani karşılıklı konuşmadan pratik yapmadan öğreneceğiniz İngilizce dili ne yazık ki kalıcı olmayacak ve hep eksik olacaktır. İngilizce dilini tam anlamıyla öğrenmek için buradan yardım alarak gereken tüm detayları da alabilirsiniz. Siteye birkaç dakikanızı ayırarak üye olduktan sonra karşınıza çıkan ve sizlere özgeçmişi sunulan hocalardan dilediğinizi seçerek hemen eğitim almaya başlamak sizlerin elinde olan bir şeydir. Seçtiğiniz hocanız ile eğitimlere başladıktan sonra ona aklınıza gelen tüm soruları gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz. İstediğiniz zaman sürecinde istediğiniz eğitimciden İngilizce dili öğrenmek için sizlerde elinizi çabuk tutun!

Yorum Ekle