BU DA SENİN OLSUN 3 PROJESİ…

Belediye Başkanı Bayram Öztürk, “ Bu da Senin Olsun 3 ” projesi kapsamında ilçemiz Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulu’nun kütüphanesinin açılışına katıldı.

31 Mart 2021 Çarşamba günü gerçekleştirilen Açılışa; Türkiye Hasene Derneği Genel Başkanı Abdullah Erbay, Başkan Yardımcısı Ömer Söyleyenoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, kurum amirleri ve öğrenciler katıldı.

Belediye Başkanı Öztürk yaptığı açıklamada; “Bireylerin değişmesindeki en önemli sayacın eğitim olduğunu düşündüğümüz ve Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulu’nda açılışını gerçekleştirdiğimiz 5 yıldır Amasya HASENE temsilciliği görevinde gönüllü hizmetlerde bulunan Metin Yurdakul ağabeyimizin ismini vererek gerçekleştirdik. Taşova Belediyesi olarak; 1000’i aşkın kitap ve eğitici oyunları kütüphanemizle buluşturduk Metin Yurdakul Kütüphanesi’nde emeği olan merhum Ömer Faruk Gültekin ve Merhum Asım Gültekin gibi değerli kardeşlerimizin kütüphanenin kurulum aşamasında gösterdikleri destek uzun yıllar boyu unutulamayacak.” dedi.

Yorum Ekle