Amasya İtimat

BOSTANCI;30 MART SEÇİMLERİ GENEL SEÇİM HAVASINDA OLACAKTIR

AK Parti Amasya Milletvekili Prf.Dr.Naci Bostancı ilçemize gelerek vatandaşlarla ilçe seçim bürosunda bir araya geldi ve AK Parti’nin iktidara gelmiş olduğu günden bu yana yapmış olduğu çalışmalarını anlattı.
17  Mart 2014 Pazartesi günü  saat 17.30 da ilçemize gelen Amasya Milletvekili Naci Bostancı İlçe Başkanı  Tekin Sobacı ,yönetimi ,Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk ve meclis üyeleri ile  toplantı öncesi Çamlık Restorantta akşam yemeğinde bir araya geldiler. Yatsı namazı çıkışı seçim bürosuna gelen Naci bostancı ve Belediye Başkan  adayı Bayram Öztürk’ü  yolun her iki tarafında bekleyen yoğun kalabalık karşıladı. Seçim bürosunu  dolduran  AK Parti kadın kolları üyeleri ve partili bayanlara ve dışarıda bekleyen erkeklere  bir konuşma yapmak için alkışlar arasında büroya girdi.Açılış konuşmasını Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk yaptı.

Daha sonra seçmenlere hitap eden Milletvekili  Bostancı, , Türkiye’nin içinde bulunmuş olduğu konulara açıkladı  ve yerel seçimlerin önemine değindi.
Bostancı, “Çok kıymetli Taşovalılar  ülkemizin içinde olduğu durumu hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Bu nedenle 30 Mart’ta yapılacak olan seçimler yerel seçimden ziyade bir genel seçim havasında olacaktır.Belediye Başkan adayımız  Bayaram Öztürk ve ilçe Başkanımız Tekin Sobacı’dan ilçe sorunları hakkında bilgi aldım.30 Mart seçimlerinde AK Parti iktidarının belediye başkanı olacak olan Bayram Öztürk’ün projelerinin arkasında sonuna kadar varım.”dedi. Seçmenlerin alkışları ve tezahüratları  ile Sık sık konuşması kesilen Milletvekili Naci  Bostancı burada 30 Mart yerel seçimlerinin önemine değinerek bu seçimlerin sadece bir yerel seçim olmadığı belirtti. 2002 yılında Başbakanımıza muhtar bile olamaz diyerek manşet atan zihniyetlere karşı AK Parti iktidar olmuştur. Manşetlerle vuruşarak iktidara gelen partimiz, yine günümüzde iftiralarla dolu manşetlerle vuruşarak seçimlere girmektedir. 30 Mart günü millet olarak sandıkta vermeliyiz. Onun için var gücümüzle çalışacağız ve Taşova’nın  30 Mart seçimlerinde  en iyi sonucu alacağımızdan hiçbir kuşkum yok” şeklinde konuştu Kıymetli vatandaşlar, 2002’de ülkemizin durumunu hepiniz bizden çok daha iyi biliyorsunuz. AK Parti’nin ulaşımda, sağlıkta,eğitimde ve daha birçok alanda yapmış olduğu hizmetleri burada saymakla bitiremeyiz. IMF kapısında nöbet tutan ülkemiz bugün Allah’a şükürler olsun oraya borcunu bitirmiştir. Artık ülkemiz dünya çapında projeler yapıyor ve kendisinden söz ettiriyor. Bu mega projelerle ülkemiz artık bir dünya ülkesi olma yolunda hızla ilerlemiştir.” dedi.

Taşova’da AK Parti Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk’ün zaferi ile sonuçlanacak olan 30 Mart seçimlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

DSCF5977 DSCF6022 DSCF5984 DSCF5990 DSCF5997 DSCF5996 DSCF5999 DSCF6014 DSCF6012 DSCF6008 DSCF6020 DSCF6001 DSCF6002

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.