BORABOY EĞİTİM KÜLTÜR ve DAYANIŞMA DERNEĞİ KONGRESİ YAPILDI

İstanbul’da faaliyet gösteren 2005 yılında kurulan Boraboy Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği  9. olağan genel kurul toplantısı coşkulu bir katılımla gerçekleşti.

Genel kurulun Divan başkanlığını: Osman Gencel yaparken, yardımcılıklarını Tevfik Temiz ve Halil Akça, katip üyeliklerini ise; Necmi Erişken, İnan Aslan ve Mehmet  Karagöz yaptılar.

Esenyurt  Belediyesi Kültür Merkezi  salonunda yapılan kongrede gündem maddelerinin icrasından sonra seçimlere geçildi.

930 üye ile en fazla üye sayısına sahip olan derneğin 21 Kasım 2021 Pazar günü yapılan kongresinde pandemi nedeniyle yaklaşık 300  üye hazır bulundu. Tek liste ile seçimlere girilirken,  Kurucu Dernek Başkanı Vedat Gökçe yeniden başkanlığa seçildi.

Yeni Yönetim ve Denetleme  Kurulu asıl ve  yedek üyeliklere seçilenler:

Başkan Gökçe yaptığı teşekkür konuşmasında: “BORABOY EĞİTİM KÜLTÜR ve DAYANIŞMA DERNEĞİ’mizin seçimli 9. Olağan genel kuruluna, Ankara, Samsun, Boraboy ve İstanbul’un her bir yerinden bizzat gelerek bizlere destek olan üyelerimize, pandemi şartları ve diğer işlerinden dolayı gelemeyen ancak arayan, sosyal medyadan tebriklerini ileten, üyelerimize, akraba ve dostlarımıza, 2019-2021 dönemi ve yeni dönem yönetim kurulumuza, 2019-2021 dönemi ve yeni dönem denetleme kurulumuza, genel kurul divan başkanlığı heyetine ve Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezinin kapılarını bize açan, Esenyurt Belediye Başkanımız Kemal Deniz Bozkurt’a ve hemşerimiz Belediye Başkan Yardımcımız Veysel Bal’a ve Kültür İşleri Müdürlüğü çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Yönetim Kurulu adına Başkan Vedat Gökçe”

Yorum Ekle