BÖLGE MÜDÜRÜ OFLU’dan İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET..

Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, 2020 yılında kurulan Taşova Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.

2020 yılı iş programları kapsamında yürütülen ormancılık çalışmalarını yerinde incelemek için ilçemizi ziyaret eden Orman Bölge Müdürü Oflu’yu, İşletme Müdürü Levent Morkan ve teknik ekip karşıladı.

Ormancılık faaliyetleri kapsamında bitirilen ve halen süren çalışmalar konusunda bilgi  alan Amasya Orman Bölge Müdürü Oflu, yıl sonu hedefleri doğrultusunda talimatlarını aktardı.

Orman Genel Müdürlüğüne bağlı taşra teşkilatlarında yapılan düzenlemeye  göre 1 Ocak 2020 tarihinde  ilçemizde,  Orman İşletme Müdürlüğü kurulmuş ve 6 şeflikle hizmetlerini başlamıştı.

Bu çerçevede bölge halkına daha iyi hizmet sunmak için başlatılan Yemişen mahallesi Okullar caddesindeki hizmet binası inşaat çalışmaları   Bölge Müdürü  Oflu tarafından incelendi.

Bölge Müdürü Oflu tarafından yapılan denetim ve incelemelerinin ardından; Almus Orman İşletme Şefliği görevini  icra ederken Taşova Orman İşletme Müdür yardımcılığı görevine atanan ve 4 Eylül 2020 günü  yeni görevine başlayan Rıza Çağlar’ı tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Yorum Ekle